Eviniz için enerji tasarrufu için ipuçlari

Bu ev içinde rahat olmak çok önemlidir. Ile yüksek doksanli rahatlik içine ulasan sicakliklar bizim merkezi klima ünitesi geldi. Sicakliklar kisin olumsuz basamak içine daldirma zaman ayni durum geçerlidir. Bizi rahat tutmak için bizim ev içinde sicaklik sabit tutmak için önemlidir. Bizim için kisin biz altmis dört ya da üzeri iyi ve yaz yetmis dört dogru. Bu çaba bize yardimci olmak için bizim evde uygulanan bazi temel sagduyu ipuçlari vardir.

Ev isitma ve sogutma verimi ilk adim profesyonel bir gelir ve mevcut firin ve klima üniteleri degerlendirmek yasiyor. Profesyoneller gelir ve birimleri gerçekten enerji verimli ve sadece onlari ayarlanmis ve düzgün çalismasini saglamak için yillik bakim tavsiye edebilecegim görüyoruz. Ayrica gelir ve sistem eski ise açiklamak ve yükseltme kullanabilirsiniz. Onlarin tavsiye almak önemlidir. Bir sogutma sistemi isitma bir güncellestirme tasarruf ve evinizin degerini artiracaktir.

enerji tasarrufu için ek ipuçlari:

Bu en azindan taslak tutmak için siyirma hava kullanmak önemlidir. Hava siyirma ekleme yüklemek için ucuz ve kolay isitma ve sogutma verimi üründür.

Bir sonraki ipucu çocuklarimizin kapi kapatma degil suçlulari olarak biz pratik bir seydir. Biz ev disinda önde gelen kapilarin tüm otomatik kapi kapatma yüklü. Bu tamamen kapatmak degil varlik kapilari hakkinda bagiriyor bizi engeller ve sorun çocuklar uzak tutar. Bu en azindan, bir hafta bize birkaç dolar tasarruf eminim.

Biz siyah gölgeler ve kapi duvar ve pencere panjur karartma oda ekledik. Bu disari disinda hava tutar ve içeri Bu iç sicaklik biz günes de yaz aylarinda bizim pencerelerde Bakmak olmadan almak uyku büyük bir fark yaratiyor.

Kis aylarinda battaniye el altinda bulundurun. Sarma ve cildinizin soguk yaptirmayi Eger isi açmak için firin arama ulasacak olasi baslik azaltmaya yardimci olur.

I güçlü önermek baska ipucu genellikle üzerinde kuracak ne bir derece oda sicakligi degistirmektir. Ister inanin ister inanmayin bu kadar isitma ve sogutma fatura yüzde yedi olarak kaydedebilirsiniz.

Sizin termostat yeri de önemlidir. Sizin termostat çok cereyanli alanda ise evdeki diger odalar iyi bir sicaklikta oldugunda bile çalisir.

Isitma ve sogutma için bir baska büyük uç kisinin kendini temel bakim daha fazla gelir. Eger evin sogutma ve ters kisin dogrudur yaz aylarinda üzerinde katman giysi yok. Size evinizi isitmak için çalisirken yarim giymis dolasmak akilli degildir. Yaz aylarinda dus atlayarak kolayca vücut serin olabilir. Kisin bazi kakao veya sicak çorba ile isinmak. Gerçekten çalisiyor güven bana!