Evinizde ahsap döseme kullanmak için nedenler

Eger zemin ahsap döseme kullandiginizda kendi evinizin iyi görünüyor gelecek. Bireylerin artan sayida ahsap döseme kullaniyorsaniz neden yok merak ediyorum. Gerçek su ki, fark ahsap yapimi döseme ve geleneksel döseme türleri arasinda var kalici olarak. Olumlu, millet simdi ahsap yapilmis döseme tercih neden bir amaç vardir. Önemli nedenleri know-how ve uygun fiyatta mükemmel.

Ahsap esasli zemin çalismalari ile ilgili teknoloji gelismis ve simdi insanlar sadece döseme baska bir tarzi gibi büyük bir fiyat ödemeden bu tarz gelemez. Bu ahsap esasli zemin yüklerken büyük bir maliyet girisim oldu çok uzun zaman önce degildi. Malzemeler, ayni zamanda karo veya hali tiplerine kiyasla çok sayin. Bugüne kadar, kati ahsap zeminler yükleme oldukça maliyetlidir. Ancak, iyi haber simdi millet ahsap tabanli döseme that’re iyi tasarlanmis ve ucuz kurmak için çesitli seçenekler var olmasidir.

Bir ahsap tabanli döseme kurmak için planlari ile ileri gitmek kadar, Eger güçlü ormanda, mühendislik arti laminat ahsap olan kendi farkli türleri hakkinda ögrenmek gerekir. Bu zemin bazi ayrim hakkinda bilgi, o zaman size açik olacak size ders tamamlamak için kullanmak isteyebilirsiniz ne kadar maliyeti oldugunu.

Kati Ahsap Parke-Bu tartismasiz en pahali ve lüks çesididir. Baslangiçta, uygun kalinligi (öncelikle 3/8 veya three/4inch) ile istenilen miktar kati ahsap satin almaniz gerekir. Sonra bir döseme uzman kiralamak için bir zorunluluktur bu uygun zemin içine ormanda basariyla gizli bu teklif formu yapabilirsiniz. Kesinlikle oldukça pahali, ancak saglamlik faktör de fazladir. Kat az onarim çalismalari ile birkaç yil için son kati ahsap yapilmis. Ayni zamanda zarif ve sik görünen bir belirsizlik yok.

Islenmis veya Laminant-olarak odun rafine edilmemis ve plakalar haline gerekir ki, örnegin, islenmis ya da laminat tipi insan tarafindan yapilabilir. Bu agaç kesme laminasyon yapilmis serit ve tahta seklinde mevcuttur. Simdi uzmanlik derece gelistirdi ve laminat veya mühendislik birimleri ile kati ormanda dayaniklilik ve saglamlik alabilirsiniz. Fiyat sekilde düsüktür ve size döseme inanilmaz bakmak yapacak çesitli stilleri alabilirsiniz. Güçlü bir ahsap zemin ve bir plastik kapli ahsap zemin bir göz varsa, bu farki belirlemek oldukça zordur. Bu nedenle, mühendislik veya lamine ahsap döseme ün son yillarda önemli ölçüde ates var sebebidir.

Sen farkli çesitleri ve renkleri bu döseme bazi alabilirsiniz. Siz sadece Kat görünümünü istediginiz tam olarak en iyi sekilde özellestirebilirsiniz.