garaj isiticilar anlamak

Soguk hissetmeden kis boyunca garajda rahat çalisma ve araç bakimi gibi seyler yapmak için zaman geçirmek istiyorsaniz, bu dikkate almak ve bakmak için zamani garaj, döseme ya da garaj zemin boyama olabilir yeniden Garaj Isiticilar.

Eger garaj için bir isitici satin almadan önce, bir sey Garaj Isiticilar orada yaklasik bilmeli.

Bir garaj isitici ekleme bagli bir garaj olanlar için çok zor degil. Eviniz firin ev isi olabilir ama ayni zamanda garaj kadar isi olabilir sadece. Eger garaj içine kanal bir isi ekleyerek gerçeklestirebilirsiniz. Belki bu isitma sektöründe bir profesyonel tarafindan yapilan olmasini istediginiz yapmak için.
Hissediyorum veya ekli garaj içine bir kanal sistemi çalistirmak istemiyorsaniz o zaman dikkate almak için isiticilar için çesitli seçenekler vardir.

Ilk olarak, ana dikkate nasil ve ne kadar para benim garaj isitmak için harcamak gerekir garaj büyük hakkinda olacak.

Herhangi bir garaj yaklasik 500 metre kare isi için tasarlanmistir için bugün ama tipik bir isitici piyasada bulabileceginiz isiticilar pek çok vardir. Çalistirmak için en kolay hem de en yaygin adet elektrikli garaj isiticilar. Ama aksi takdirde voltaj için kesiciler atacagim bu garaj isitici çalistirirken yeterli güç oldugundan emin olmak gerekir. Herhangi bir birim satin almadan önce sürece en az 100 amp hizmet veya daha fazla gibi, güç özellikleri için bir göz tutmak gerekir o zaman iyi olmalidir.

Garaj Isiticilar bazilari da gaz yayinlanabilir, ancak gaz garaj isiticilar bariz güvenlik nedeniyle gibi popüler degil. Biz güvenlik bahsederken, garajda isitici her türlü kullanirken dikkatli olun. Gaz kutular ve diger yanici isitici uzak tutmak olmalidir. TV’de görmek ya da gazete okuyabilirsiniz gibi, nedeniyle güvenlik sorunu yandi kaç garaj sürpriz olurdu.

Elektrik garaj isiticilar kullanilmadigi zaman zaman çikisina bagli olmalidir. Onlar güvenle kullanilabilir olmasi ve sorumlu hatta bu birimlerin herhangi bir garaj faaliyet ve isinmak için çok kolaydir.