gerekli malzemelerin yapi banyo dolaplari liste

Banyo dolabi insa zaman, kabine için gerekli malzemeler bilmeniz gerekir. Eger daha hizli ve güvenilir olusturmaniza yardimci olmak için 5 veya daha fazla araç olusan rahatiniz oda için kabine olustururken malzemelerin listesini belirlenmesi. Asagida kullanmak için gidiyoruz araçlar listesi asagidadir:

1.Table. Bu çalisma alani olacaktir. Agir agaç türlerini destekler böylece dayanikli bir tabloyu kullanin.

2.Miter gördüm. Bir gönye crosscuts uzun stok, uygun taç döküm gördüm ve hizli bir sekilde ayni uzunlukta birden parçalari kestirin. Bu araçlar hizli. Bu tekrarlanabilir dogrulukla açilari kesebilir. Sirasiyla 8 “, 10”, 12 “ve 14” de saticilarin çevrimiçi sunan biçak çaplari bulabilirsiniz. Biçagin çapi testerenin boyutunu belirler.

Bant 3.Measuring. Banyo için dolaplari olustururken Bu araç her zaman mevcut olmalidir, evler, vb sayisi baskilar net olarak yazdirilabilir ve gözle görülür görülür emin olun.

4.Power matkap Eger tirnak daha hizli ve rahat delme yok yardimci olacaktir.

5.Circular gördüm. Bu istege baglidir ancak banyo dolabi için asagi kesilecek pek çok agaçlar varsa da bu araci kullanabilirsiniz.

6.Nails, vida, ahsap baglanti elemanlari, ve diger.

7.Pencil ve kagit. Veri asagi not düsme için bir el ulagi için bir diger gerekli araçlari banyo ve tuvalet kabini insa etmek gerekiyordu. Dogru ve açik bir sekilde yazilmis olan ölçümler yazmak emin olun.

8.Wood tutkal. Ahsap tutkali Eger dolap monte üzeresiniz daha iyi bir temas için kullanilir. Bu kabinin duvarlari her bir parçasi için daha dayanikli bir yapistirilmis olmalidir.

Bu malzemeler banyo için dolap olustururken ihtiyaciniz olan araçlardir. Eger bir kabine hizli insa bitirmek saglamak için, 50 bu araçlarin% ya da baska mevcut veya, bunu zor yoldan yapacagiz eger kabine olusturmaya baslayabilirsiniz asla. Bazi insaat islerini yürütmek için bir yardim isteyebilirsiniz.

Eger ilk kez banyo dekorasyon ise, banyo bâtila dekorasyon ipuçlari sevindirici bir tür içine konfor oda dönüstürmek yardimci olabilir.