geri çekilebilir tenteler etkili isi kesme

Simdi bahar yaklasiyor, ev sahibi çok farkinda olmayabilir bir olgu ile ugrasmak zorunda, hatta farkinda olabilir, ama sadece onunla ilgili herhangi bir etkili bir yol bilmiyorum. Fenomen Isi Kazanç denir ve sicaklik de çok rahatsiz edici bir düzeyde içine önce herkes, bu fark etmeden evde yüksek sicakliklarda neden için öncelikle sorumludur. Bu durum hemen hemen tüm sakinleri aslinda mevcut ve degisen ölçüde, her yerde insanlar bulundu nerede. Belki kavram sorununa fizik, cevap büyük bir batmis gibi görünüyor bir sey olsa da, en azindan evde isi kazanç sorunu için, bir geri çekilebilir tente kadar basittir.

Basitçe söylemek gerekirse, isi kazanci içine konur isi miktari, ve, hem de isiklari gibi isi üreten çesitli kaynaklardan,, beyaz esya, bölgenin sakinleri, gelen ve çevreden gelen bir alanda biriken Günes isi formunda. Isi kazanci görünüste hane iç sicakligi yükselterek ve böylece klima kullanimi isteyen, ve buna bagli olarak güç tüketimi spike için öncelikle sorumludur. Son çalismalar evlerde ortam isi kadar% 40 isi kazanci nedeniyle oldugunu göstermektedir, ve çogunlukla, insanlar bu nasil basa bildigim tek yol bilesik giderleri ile sonuçlanan, biriken isi tepki yerine, bunu önlemek için .

Ayni derecede çalismada geri çekilebilir tenteler genellikle kapi ve cam pencereler gibi en beklenen alanlar, ile, öncelikle bir binaya asiri isi girisinde önleyerek, 80 kadar% tarafindan isi kazanci azaltabilir oldugunu ortaya koymustur. Geri çekilebilir tenteler kullanarak, isi kazanci kapali azaltilmasi alani sogutmak için bir klima kullanimini engelleyecek kadar rahat kilan, kadar 10 ila 15 olarak derece kapali bir sicaklik sasirtici düsürücü neden olabilir.

Tente böylece yeterli isik kapali insanlar gerçekten ek elektrik isiklari açmak gerek kalmadan rahatça görmesine izin için izin, ayni zamanda etkin bir sekilde tamamen bölgedeki dogal isik engellemeyecek ve karanlikta bu bulanikligi olmadan günes isigi parlamasini kesme edebiliyoruz.

Isi kazanci kapali kesim disinda, geri çekilebilir tenteler etkili restoran, örnegin, bunlari müsterilere deneyim alan bir açik havada sunmak saglayan, iyi açik havada is alani genisletmek için izin, dogrudan günes isigi açik havada dogrudan isi ve parlamayi kesti. Bu uygulamada geri çekilebilir tenteler tarafindan saglanan rahat gölge geri çekilebilir tenteler güvenli saglam bir çerçeve ile demirlemis olarak genellikle yerine bir yuvarlak masa ortasinda bir tek kutuplu daha, açik tablolar ortasinda sütyen büyük boy semsiye çok daha iyidir .