günes Noel isiklari yaklasik bes çikan seyler

1. yüklemek için gülünç kolay

Muhtemelen daha önce evinizin etrafinda Noel isiklari asili ele ettik. Bunu yapmanin en zor parçalarindan biri tüm güç isiklari yerde uzatma kablolari çalisiyor. Istediginiz ve onlara güç çalismaz tüm isiklar için bir yol vardi Peki ne olur? Günes gücünü hos geldiniz! Günes Noel isiklari kendi küçük paneli ve güç isiklari pil ile birlikte gelir. Sadece onlari çalismasi için bir 4-5 saat günes isigina maruz panel olmasi gerekir. Hatta bir pencere içinde panel vardir ve bu is olacak!

2. artik sayaçlarini

Geleneksel Noel isiklari ile baska bir agri zamanlayici tüm dizeleri ile dogru ayarlamak oluyor. Muhtemelen bir zamanlayici içine tamamen 20 isik dizeleri baglama ve daha sonra 2 ay boyunca spagetti tellerin bu büyük topu ile ilgili güzel bir deneyim oldu. Eger Clark Griswold ve ‘Christmas Vacation’ Visions of yasiyorsunuz? Peki bu günes isiklari paneli enerji alma durdugunda açmak için isiklari söyleyen bir islevi var. Yani isiklari günes battiginda otomatik olarak gelip günes geldiginde kapatin. Sayaçlari ve anahtarlar unutun, bu isiklar akilli.

3. mükemmel görünümlü isiklar

Bu gibi isiklar hakkinda en iyi seylerden biri okula gitmek vardir. Günes isiklari LED teknolojisi, mevcut en enerji tasarruflu aydinlatma ile yapilir. Beyaz LED isiklari kolayca uzak görüldügü için serin bir parilti döküm. Ve tabii ki pek çok seçenek de var. Sen yanip sönen isiklar, dönen isiklar ve renkli isiklar alabilirsiniz. Hatta bazilari size isik rengini degistirmek için izin bir arama var. LED kadar serin bu yüzden, geleneksel Noel isiklari ile yapmak mümkün olmayacak ‘. Ve birçok ampul stilleri yani gibi buz sarkitlari, buz küpleri, yildiz, ve Noel karakterler vardir.

4. uygun fiyat ve para tasarrufu

Eger yesil ürünleri satin alisik, muhtemelen ‘yesil’ için bir prim ödeme için kullanilan konum. 120 isiklari bir dizi genellikle az 40 $ oldugu için bu isiklar sasirtici ölçüde makul olan. Arti güç fatura büyük tasarruflar güvenebilirsiniz. Düzenli isik dizeleri saatte, kadar 4 gibi geleneksel ampul, ya da yaklasik 240 watt kullanabilirsiniz. Bu isiklar size elektrik faturasi üzerinde hiçbir sey mal olacak ve genellikle bir tatil sezonu kendileri için ödeyecek.

5. enerji tasarrufu – gezegen yardim

Belki en iyi parçasi dekorasyon ev yaparken gezegen yardimci olacaktir. Bu isiklar izgara sifir enerji kullanimi, hangi karbon ayak izi çok küçük oldugu anlamina gelir. Ve bu gibi isiklar komsulari yesil enerji duyurmak, söz almak baglanmistir. Onun da hem enerji verimliligi hakkinda çocuklara ögretmek için ve yesil güçlü ve önemli degil sadece, ama eglenceli olabilir bir ders olarak hizmet verebilir büyük bir sans.