günes paneli baglar için düsünceler

Muhtemelen bu günes enerjisi sistemi kurulumu için gelen en önemli göz günes paneli baglar yapimi ve seçimidir. Bir günes sisteminin basarisi kullanilabilir enerjiye dönüsüm için yeterli kullanilabilir günes enerjisi tuzaga düsürmek için günes isigina yeterince maruz tasimalarina baglidir.

Sistem montaj dogru yoksa, size yatirim mümkün yapmak için yeterli günese maruz almazsiniz. Mobil ve mobil olmayan günes enerjisi kurulumlari: günes kurulumlari iki tür genellikle vardir. Günes paneli baglar için tusuna birkaç yil sürecek ve farkli hava kosullarina kadar duracak donanima sahip olmaktir.

Alüminyum, kösebent, ahsap ve paslanmaz çelik: günes paneli baglar kullanilan dört ortak maddeler vardir. Bu kaynak zordur çalismak kolay iken Alüminyum, hafif ve paslanmaz direnir. Kösebent iyi çalisiyor ancak bu malzeme önlemek istiyorsaniz nemli bir ortamda yasiyorsaniz, hizla asindiran. O zaman uzun süre hava almak olmayabilir kolayca çalisirken ahsap, ucuz ve gelmek kolaydir. Paslanmaz çelik uzun ömür için büyük ama çalismak için pahalidir. Farkli hava türde çok alanlarda iyi.

Iyi bir montaj dikkate Eger günes paneli monte edecek hangi özel açisi için rüzgar yükü alir. Eger bu faktör hesaba böylece yerel bir yüklenici iyi tavsiye bu alanda size yön verebilir. Eger satin almak ve yüklemek monte türüne bunun için bölgenizdeki ve hesabina olasi hava en kötü türü için Genel olarak, plani.

Eger günes paneli ile bir izci kullanmak için gidiyoruz, bunu tek bir eksen izci gibi, az enerji ve gücü gerektirir emin olmak istiyoruz. Izci Eger günes paneli enerji için günes isinlarinin en kaymasi ve almak için izin. Bu güvenli bir yerde izci tutmak için kamalar ile beton kullanilmasi tavsiye edilir.

Günes paneli baglar da çatida yerlestirilen ancak zemin veya bir kutup koyarak daha karmasik olabilir. Sen, günes paneli monte edilmis bir çati ile çati sizintilari olsun önce montaj bu tür yüklemeden bölgenizdeki hava dikkate bagli evinizin çati su kaçagi devam etmektedir zaman içinde bazi ciddi hasara neden olabilir. Çati zaten mülkiyet alani tahsis edilir çünkü kurulum bu tür avantaji günes enerjisi üretimi adamak için gerekli olan daha az yer ile birlikte gelir.

Sonunda, günes paneli gelince islevsellik ve dayaniklilik istiyorum baglar. Eger günes sistemi koymak gereken yere önceden planlamak, ve iklim hava farkli tahmin için gidiyoruz. Daha sonra malzeme seçimi yapmak bu karsilik gelir, ve montaj türüne takip edecek. Eger seçerek, tüm detaylari var bir kez montaj kolay olacaktir.