Günümüz konut piyasasinda ödülleri ‘frenlemek itiraz’

Potansiyel alicilarin dikkatini çekiyor emin sey – – çati geliyor emlakçilar genellikle yüzde 40 veya bir ev “frenlemek itiraz” daha fazla oldugunu söylüyorlar.

Ve Realty Times birkaç yil daha koymak kaliyorum üzerinde saticilarin bu planlama bile, evlerinin tam piyasa degerini anlamak yardimci olmak için en iyi ev iyilestirmeler arasinda yeni bir çati saflarina ekleyerek oldugunu rapor nihai alt satirinda için etkileri dikkate almak iyi yapardi.

“Çogu ev sahibi iyi görünümlü çati evin tüm görünümünü için ne kadar degerli farkinda degilsiniz,” HGTV göstermek üreten Edelman Productions Liz Pollock, diyor “Bos Temyiz.” “Bizim show fikrine çati içeren genellikle ev dis dönüstürmek için, ve.”

bir çati seçiminde

Asil is elemanlari ev korumak için oldu asfalt düz seritler: Bir zamanlar, çati zona hemen hemen ayniydi. Bugün, ev sahibi gibi barut veya sedir sallamak gibi dogal malzemelerin görünümünü taklit asfalt seçebilir ve onlarin görünümünü ev ve gerçek malzemelerin maliyetinin bir kismini dönüstürebilirsiniz. Ayrica, zona pismis toprak karo ve zümrüt yesili kayrak gibi renk onlarca, mevcuttur.

Bir stil seçmek sonra, içeri farkli isik ve nihai kararini etkileyecek herhangi bir dis cephe kaplamasi veya ahsap kaplama yaninda onlara bak ilgilendiginiz renk tam boyutlu zona için yüklenici isteyin.

Bir müteahhit bulma

Kaliteli malzeme yükler iyi bir müteahhit seçtiginizden emin olun. GAF Malzeme Corporation fabrika sertifikali saygin çati müteahhitleri bulmaniza yardimci olmak için özel bir program vardir. Bu profesyoneller ön yükleme bitmis is kapsayan her sey yazili olarak bir plan ile mevcut olabilir. Bunlar sinirli garantiler tarafindan desteklenen kaliteli GAF malzeme kullandiginiz 20 yasindaki bir ömür boyu, hem de yükleme sonrasinda kritik ilk yillarinda isçilik kapsayacak garanti degisir. Garanti bile fabrika müfettisleri tarafindan bitmis çati bir denetim saglar.