hali sakiz iyi sekilde nasil

Henüz sizin basiniza degil, sadece bekle!

Er ya da geç size hali sakiz veya baska bir yapiskan kalinti kaldirma sorunu ile karsi karsiya kalacaktir.

Çogu kisi bu umudu ile korkutmak, ve sonunda onlar sadece durumla basa çikmak için bir hali temizlik sirketi arayin vardir. Kendiniz için yapmak ister ancak eger, sizin hali sakiz kaldirma islemi gerçekten çok basittir.

Her seyden önce, seçtiginiz yöntem, yüz kosullara bagli olabilir. Sakiz son zamanlarda hali üzerinde biriken olup olmadigini Örnegin, bu sadece dondurma ve kazimak için gerekli olabilir. Bu sikici bir aksam yemegi biçak veya spatula gibi, taze sakiz üzerinde buz ile bir plastik torba koyarak sakiz sertlesir kadar yaklasik 15 dakika orada birakarak, ve daha sonra uygun bir kaziyici ile kaziyarak yapabilirsiniz.

Birçok gün boyunca hali lifleri üzerinde ikamet eden veya sonra sertlesmis dis eti varsa elektrik telleri kapsayacak sekilde hali üzerinde konulmustu koli bandi gibi bir sey mevduat kalinti varsa, örnegin, kullanmak gerekecektir Çözücünün bir tür.

Birçok ev çözücüler ve isi yapmak için basarili bir sekilde kullanilmaktadir deterjanlar, ancak çok dikkatli degilseniz, size hali daha fazla zarar ve kisa günah çikarma yeniden görüntülenecektir kalinti birakir sadece olabilir.

Benim öneri bir janitorial malzemeleri saklamak için gidip d-Limonene içeren dogal organik çözücü talep olmasidir. Bunlar genellikle narenciye uçucu yaglar türetilen ve bir çözelti veya bir jel olarak gelebilir. Jel isteyin.

Simdi yapmaniz gereken, sakiz mevduat üzerinde jel biraz konur. Daha sonra jel içine asagi göç, böylece sakiz içine delik veya hatlari yumruk keskin bir alet kullanin. Orada birakmak veya reaksiyon için yaklasik 10 ila 15 dakika yer almak için, ve sonra kör bir biçakla veya spatula kullanarak, sertlestirilmis, simdi kirilgan, sakiz mevduat kazimak.

Gerekirse, islemi tekrarlayin. Tüm sakiz veya yapistiricinin hali lifleri gelmelidir.

Son adim sakiz ya da yapistirici olarak kullanilan hali nokta durulama etmektir.

Ben, yerine sivi sakiz sökücü jel tavsiye nedeni sivi aksine, jel hali destegini asagi emmek ve de-laminasyon neden olacaktir. Ayni zamanda, hali lifleri yüzeyinde kalir ve bu nedenle tamamen kaldirmak için çok daha kolay olacaktir.

Eger hali çözücü kalintilari birakmak istemiyorum.

Isterseniz Tabii ki, sadece profesyoneller aramak.

Ben uzun bir süre boyunca kendi hali üzerinde biriken sakiz kaldirdiktan sonra bazi müsterilerin yüzündeki hayret ifadesi görmek için seviyorum, ve kaldirmak için imkansiz görünüyordu.