Hali yeniden germe ile tasarruf

Sizin hali dogru görünmüyor. Orada bir sislik var. Bu köse gevsek hissediyor. Zemin ortasindaki hafif bir dalgalanma var. Bu kusurlari daha belirgin hale geliyor ve onlar odanizin görünümünü herhangi bir olumsuz etki ediyoruz. Merak etmeyin. Bu yeni hali yatirim gerekmez. Hali yeniden germe bu sorunlari çözebilir.

Yeniden germe Hali bu çirkin sorunlari islemek için en iyi yoldur. Bu süreçte küçük bir servet tasarruf, yeni gibi oda bakmak yapacagiz bir hali tamir uzmaninin hizmetlerinden alabilirsiniz. Iyi hali pahali ve montaj fiyati genellikle daha kendisini maliyeti kadar çalistirabilirsiniz! Sen kaliteli hali tamir bu fiyatlarla bir kismini sorunlari çözmek zaman sifirdan baslamak istemiyorum.

Yeniden germe hali arkasindaki fikir basittir. En iyi bakmak için, hali odanin tamami boyunca uygun gergin olmasi gerekir. Hali uygun gergin degilken – veya odanin parçalari digerleri daha siki çekti zaman – You’Ll bu çirkin topaklar ve dalgalanmalar dikkat edin. Tamir ve genellikle zaman ve / veya ilk kurulumda eksiklikleri bir arada kaynaklaniyor degilse sorunlar giderek kötülesecek.

Hali yeniden germe islemi farkli adimlar bir dizi içerir. Genellikle, bir dogru var olan dört ayak çakmak panolardan hali kaldirmaniz gerekir. Bu islem sirasinda, o yanlislikla hali liflerinin çözülmeye dikkat almak gerekiyor. Bu noktada, genellikle kaldirir ve hasarli çakmak panolari yerini alir. Alt yüzeyler farkli bir yol panolari farkli gerektiren ve birçok durumda, eski kurullarinin kaldirilmasi ve yerine kurulumu hem acemi sedye için zor olabilir.

Oda boyunca veya belirli alanlarda yeni veya ek dolgu kurulumu dahil de yeniden germe kisinin sorunlarinin dogasi, hali üzerine olabilir bagli.

Hali yeniden germe islemi kendisi uygun bir model yapilan çeker bir dizi içerecektir. Orada yeniden germe için bir genel düzeni, ama belirli odalara ve kosullar genellikle desen bireysel ayarlamalar gerektirecektir. Biri tamamen yeniden uzaniyor ve düzgün yeni çakmak kurulu için hali hizlandirir sonra, bir süpürgelik boyunca düzgün kesmek gerekir. Yeniden germe hali da hali dikisleri için düzeltme ve veya onarim gerektirebilir.

Bu karmasik ve zorlu bir süreç gibi gelebilir. Do-it-yapanlar ve hatalar çok yüksek maliyetli tam yerine geriye kalan tek seçenek hale geldigi talihsiz bir durum yaratabilir için bu çok zor olabilir. Görev ile yasamamis olanlar genellikle profesyonel bir hali tamir ugrasmak isteyeceksiniz nedeni budur. Bir uzman yeniden germe ile bir hali canlandirmak için tam olarak nasil bilir.