hayatinin güzelligi artirilmasi açti parça aydinlatma

Halojen parça isik bu stil ve moda bir sembolü idi neredeyse yirmi yil önce sehrin bir konusma iken zaman vardi. Ama zaman geçtikçe, yeni arastirmalar ve gelismeler gerçeklesti ve bir parça montaj olarak LED isiklari için daha derin bir sekil verdi.

Led isik dekor gizli köselerine en güç verimli kaynagi ve binanin donuk sonudur. Onlar siradan bir halojen daha verimli sadece daha fazla güç ama parça daha hayat degildir.

Adini gösterir gibi, kullanilan kelime parça, onlar gerilim trafosu ve sogutucu bir insa etti her isik montaji ile yolda yerlestirilir. Bunlar parça bagimsiz olarak ücretsiz sabit olabilir, ancak farkli olarak bir yönde ya da her bir grup olarak kullanilan tüm seçilmis, onlar bir parça yerlestirilebilir ve gerektiginde yerleri degistirilebilir. Bu onlara ayar bir esneklik saglar. LED isiklari gelen isik davranis olarak halojen ve normal floresan ampul kiyasla çok daha fazla odaklanmis oldugunu. Onlar aydinlatma daha büyük bir dagilim veren bir çukurlu lens kullanin. Bunlar tek veya çoklu ya da farkli kombinasyonlar, renk ve isik düzenlemeler, farkli yerler için uygun olan her bir mevcuttur.

Çalistigimiz veya farkli makale ve yerlerde tüm isiklar, neden gölgeler ile aydinlatilmis zaman yasiyor tesislerinde. Dogru çözümü bir parça çözüm inducting tarafindan dikmek bu karanlik köseler ve gölgeler için LED kullanmaktir. Bu isiklar gibi resim, resimler, parlak malzemeler gibi makaleler, üzerinde solmaya etkiye neden ultraviyole etkileri, arinmis.

Halojen lambalar ile karsilastirildiginda yakin uygun yerlerde degerinin, aile makalelere yer ise parça isik, estetik hakkinda daha fazla karmasik ve sofistike bir dokunus var getirmek. Benzer sekilde, tablolar veya rutin kullanilabilir elektronik gibi uzaktan kumanda olarak yerlestirilir cam dolaplari yakin altinda yerlerde, LED odak noktasi konumu ve gelismis estetik bir kolaylik getirebilir.

Benzer sekilde, özellikle hijyen ilgili makaleler yerlestirilir lavabo ve dolap raflari etrafinda tuvaletler, basit, az isik bir projeksiyon gibi dis firçasi tiras jilet, dis ipi, makas ve gibi karmasik bilgileri, sözlesme vurgulayabilirsiniz

Isiklar bir dizi daha uzun bir duvara odaklanarak tüm samimiyet yatak odasi ya da yerlerde bir sogutucu duvar otlatma etki saglayabilir izleyebilirsiniz. Ayni sekilde yatakta yan tablolari üzerinde orada kullanmak da oldukça genellikle hasar ve tikanma daha fazla alan ve rahatsizlik tüketmek düzenli standart lamba veya floresan isiklari, göre temiz bir görünüm kanitliyor. Yan tablolari oldugu gibi yogun isik gerekli, ancak tek basina yeterli net bir sekilde belirlenmesi için degildir.

LED isiklarin toplam kullanim toplamak yeniden, Özetle saglar. Orada düzgün bir yaklasimi kullanin ve olgun bir plani disari atarken bizim elektrik faturasi gelen yakisikli bir miktar tasarrufu içine neden olabilir.