her sey (dahil) evye

Mutfak bozulmasina isteyen ve lavabo düsünüyorsun? Dikkate almak çok sey var.

Montaj altinda, kendini rimming, ve çiftlik: Su anda üç ana evye türleri vardir. Yanlis musluk tarzi tamamen seçtiginiz lavabo tarzi estetik degeri yok gibi bir lavabo seçerken sizin gibi musluk düsünebilirsiniz.

Bütçe fikirli bireyler için, kenarli evye en yaygin ve mutfak lavabo en ucuz türüdür. Kendi Rimming lavabo tezgah üzerine monte bir haddelenmis kenar var. Integral lavabo ilginç bir kavram vardir. Tezgah ve lavabo tek bir malzeme olan ve birbirine sorunsuz uyum. Ben gördüm ilk kez ben sadeligi degil, ayni zamanda hiç lavabo görme tek izlenim tarafindan vuruldu. Tek parça tezgah / lavabo kombinasyonlari oldukça pahali olabilir gibi bu tür, fikirli bütçe için açikça degil.

Daha lüks bir görünüm için paslanmaz çelik düsünün. Her zamankinden daha popüler, paslanmaz çelik evye paslanmaz çelik aletleri sahiptir ‘profesyonel’ mutfak için mükemmel bir iltifat oldugunu. Bir yüzeye monte veya tezgah alti montaj olsun en yaygin evye, paslanmaz çelikten imal edilmistir.

Montaj hususlar vardir, bu adi olarak el altindan lavabo baglar ima, karsi ya da tezgah alti montaj, üstünde görünür bir jant vardir ve nerede bir serbest duran lavabo, bir yüzeye monte olarak satin alinabilir görünür bir jant (bu en son en eglenceli seçenek) yoktur. Saglam saglam yapi size muhtesem modern kolaylik bir çöp denilen eklemek için gidiyoruz eger dayaniklilik için degil, ayni zamanda sadece önemlidir. Bu hosgörü ötesinde bu tehdidi istemiyorum. Kase bastirarak kivirin ve esnek neden olursa, artan bertaraf gürültü için potansiyel mevcuttur.

Gördügünüz gibi körü körüne yeni bir lavabo satin almadan önce bir tasarim ve yapim açisindan dikkate almak çok sey var. Biz daha fazla arastirma için tasarim kitaplar, web siteleri ve ev gelistirme magazalari çesitli danismanlik öneririz.