hile boyama araçlari uzak durarak zaman ve paradan tasarruf edecek – boyama yüklenici ögütlerini

Boya aplikatör hile bazilari bir gümüs kursun mantar emek zaman ve daha düsük kaliteli is teslim aslinda can içinde tüm olarak ilan. Muhtemelen önce boya magazalarinda onlari fark ettik. Bu alti araçlarin büyük çogunlugu iyi resim becerileri etrafinda bir yol yangini çalisin. Neredeyse tüm hile boyama araçlari iyi performans ve zaman ve para kaybina sebep olacaktir.

Asagida kaçinmalisiniz piyasada bugün hile ürünlerin sadece birkaçidir.

1. Kenar kilavuzu ile köpük boya pads.Foam resim yastiklari açik kilavuz altinda boyasiz alan bir inç bosluk bir 1/64, 1 / yaklasik 32 birakin Steer. Zaten bir firça ile bu alanda kesmek gerekir, bu yüzden zaman kaybidir. Köpük yastik yayilir kötü boya beri, daha az kapsama almak. Köpük pedler kullanilmasi genellikle yeterli kapsama ulasmak için 2 kiyilari gerektirir. Buna ek olarak, köpük uygulamalari arasinda bazi özel bir tava satin gerektirir.

2. Birden fazla parça ve parçalar var herhangi bir ürün kaçinin. Tüm bu gevsek parçalari ile ugrasmaniz gerekmez zaman kaybina sebep olacaktir. Akilda, tüm bu ekstra parçalari böylece zaman artan, temizlenmesi gerekir tutun.

Ben bazi seyler listeledik size boyama süresini azaltmak için ne yapabilirim. Profesyoneller verimliligi artirmak için tarafindan Bunlar ekipman biliyorum.

1. Haddeleme ne zaman duvarlari kullanilir? sizin rulo çerçeve için 1 inç sekerleme. Bu kalin sekerlemeler daldirma zaman azalir çok daha fazla boya, basili tutun.

2. Andropolis yüzde 100 daha fazla boya tutan ve bir standart ölçü rulo çerçeve ile çalisan bir silindir sekerleme satiyor. Bu önemli ölçüde duvarlarda boya rulo zaman asagi kesecek.

3. Kaliteli bir firça satin alin.

a. Kaliteli firçalar daha kolay kadar boya almak.

b. Onlar daha fazla boya tutun.

c. Onlar daha dogru kesilmis saglar.

d. Onlar daha esit boya yayildi.

e. En kaliteli firçalar time.Our ressamlar tüm yukaridaki nedenlerle Purdy firçalar kullanmak firça tasarruf. Alt satir emek maliyetini azaltmak çünkü onlar bize tasarruf oldugunu.

4. Bir zaman tasarrufu ve mavi bant ile Döseme ve duvarlardan taping düz çizgiler olusturabilirsiniz. Eger profesyonel bir ressam degilseniz, size çok fazla zaman düz çizgiler olusturmak için çalisiyoruz kaybedebilir. Mavi bant temiz görünümlü çizgiler olusturmak için Döseme veya duvarlardan bantlamak için harikalar yaratabilir.

5. Örtbas temizlik çok daha az zaman alir. Emin olun ve tamamen zemin alanlari kapsayacak ve mobilya korumak için brandalari kullanin.

Bazen yeni bir ürün gerçekten zaman kaydedebilirsiniz birlikte geliyor. O ürün hakkinda ne düsündügünü bir Veteran resim yüklenici sormak en iyisidir. Onun için kullanilan ürün ise çok uzun o degerli geribildirim vermek mümkün olacak. Ambalaj aldatici olabilir. Bunlar satmak için tasarlanmistir. Yukaridaki öneriler, para için en iyi sonuçlari verecektir.