hizli adim laminat zemin tanitan – sizin güvenilir zemin kaplama

Oturma odasinda bu yeni zemin asagi koymak kesinlikle eskisi kadar zor degil. Hafta sonu bitmeden – seyler o size yeni döseme yüklemek için çok daha kolay hale, ve bazi zevk mümkün olacak degisti! Quick Step laminat zemin kullanarak, çok zaman kaydedebilirsiniz, ve ayni zamanda güzelligi evinize eklediginiz için mutluluk duyacagiz.

Hiç tutkal gerekli bir ahsap zemin indirdi varsa, o zaman ne olabilir gerçek bir karisiklik biliyorum. Quick Step laminat zemin hiçbir yapistirici gerekir. Laminat panolari dil ve oluk ve birlikte panolari kilitlemek için özel patentli Uniclic sistemi kullanin. Kurullari hassas kesim oldugu için, yeni zemin aralarinda bosluk olacak ve belirsiz bir süre için bu sekilde kalacaktir. Bu kanitlanmis bir sistem son derece güçlü ve zemin uzun yillar garanti saglar.

– Hizli kurulum

Yeni zemin düzenli ahsap zemin sirasinda ile karsilastirildiginda, özellikle, zaman oldukça kisa bir miktarda asagi koymak mümkün olabilir. Yatay veya baska her açidan, adresinden laminat zemin açilabilir ve kilit sistemi son derece sikica birbirine kurullari yapacak. Zemin yerlestirildikten sonra kuru, ya da temizlenmesi gerekiyor hiçbir yapistirici oldugu için, hemen üzerinde yürüyebilir. Kilitleme mekanizmasi da isterseniz, size zemin kaldirma ve baska bir odada asagi koyarak uygun seçenegi sunan, kilidi olabilir.

– Dayanikli yüzeyler

Quick Step laminat zemin yüzeyi, en laminat zemin gibi, gerçek ahsap bir fotograftir. Ama fotograf üzerinde, son derece dayanikli reçine esasli melamin oldugunu. Bu malzeme kesinlikle en normal kullanim, hem de çok agir kullanim tahammül edecek o kadar zordur. Bu güçlü çizik, leke ve hatta sigara yaniklari direnir, bu nedenle sahipleri kolayca isaretlenmis olma konusunda endiselenmenize gerek yok.

– Underlayment korunmasina yardimci olur

Underlayment bir yer katmani daha yumusak yeni döseme yüzey veren herhangi bir pürüzlü alanlarda kapali düzeyde yardimci olacaktir. Daha kalici zemin sunmak – underlayment da uzak laminat malzemeden zemin altindan çikabilecek herhangi bir nem tutmak için, bir buhar bariyer görevi görür. Underlayment tabakasinin bir diger büyük özelligi bazen Kat bu tür mevcut olan rahatsiz edici bir ses deadens olmasidir.

Quick Step tarafindan laminat zemin renkleri çok çesitli gelir ve evinizde için sadece dogru gölge ve stil bulmak için eminiz. Quick Step ürünler çok sayida magazalarinda hazir ve ayni zamanda internet üzerinden siparis edilebilir. Kat gerçek ahsap daha az pahali, ama kesinlikle evinize istediginiz güzellik katacak. Bir laminat zemin ve gerçek ahsap zemin arasindaki fark söylüyorum arkadaslari ve komsulari ziyarete geldiginizde olacak sevinçleri biridir.