i tamamlanan konut yesil çati tamamen fantastic_ olan

Ben otuzlu insa edilmistir Güney Kaliforniya’da bu düz çati yapilarindan biri yasiyor, muhtemelen Los Angeles onlari gördüm. Tamamen benim ev seviyorum, ama gerçekten ben bir konut yesil çati koymak kadar, konusmak için hiçbir bahçesinde vardi aslinda bakim asla. Simdi ben biraz ev partileri ve izgara olabilir çatida bu gerçekten tatli nokta var. Bir konut yesil çati serin sesler oldugunu düsünüyorsaniz ben yaptim sonra benim vergi kayitli ne kadar biliyor kadar, bekleyin.

Bu dogru, ben Federal Hükümeti dev vergi alma sona erdi bir yerlesim yesil çati ile ben remodeled benim konut çünkü. Simdi, sadece Güney Kaliforniya güneslenmek için bu büyük alan yok, ama benim vergilere binlerce kurtardi. Her ile yardimci tasarrufu konut yesil çati bana veriyor, tüm proje hemen hemen kendisi için ödedi.

Bir yerlesim yesil çati olmasi için iyi bir avantaj her ile, komsum çogu tamamen kiskanç. Birçogu kendi için bir konut yesil çati tasarimi basliyor, ve bunu biliyorsun önce benim blokta herkes bir sahip sona erecek. Özellikle çünkü konut yesil çati benim eve bana sunulan katma ekspertiz degerinin, onlari suçlamak edemem.

Eger bir yerlesim yesil çati hakkinda bir çati müteahhit konusmak isteyebilirsiniz düsünüyorsaniz ilk önce birkaç yönlerini düsünmelisiniz. Daha önce bir yerlesim yesil çati yapmis bir çati yüklenici olsun emin olun. Güney Kaliforniya’da bulmak o kadar zor olmamali. Kaliforniya Eyaleti bu ev sahibi üç farkli çati müteahhitleri en az üç çati tahminleri alabilir tavsiye çünkü harika üç, yerini sona erdi.

Kaliforniya Eyaleti de ev sahibi her çati müteahhit için en az üç referans almak, ve bitmis oldugu diger seyler bakmak gitmek tavsiye etti. Ben konut yesil çati yapmak için en ucuz çati yüklenici almis olabilir, ama kesinlikle benim için iyi bir tane var gibi hissediyorum.

Hangi çati yüklenici ile gitmeye karar verdi sonra onlarla bir araya geldi ve görev yapmak böylece bir sözlesme imzaladi. Ben bu yüzden yaklasik bir çati yüklenici bakmak için ne Devletleri web sitesi bir depozito olarak isin toplam maliyetinin yüzde onundan fazla ödeme asla gerektigini söyledi unuttum heyecanlandim. Onlar istedi buydu ve proje ile bitmis kadar daha hiç istemedigin Çünkü iyiydi.

Ben konut yesil çati ve ben is yapmak lazim çati yüklenici ile daha fazla içerik olamazdi. Sizin için bir yerlesim yesil çati yapmak için birini ariyoruz Yani orada gerçekten büyük çati müteahhitleri Güney Kaliforniya ve bazilari gerçekten muhtesem konut yesil çati tasarimi, çünkü o zaman, biraz arastirma yapmanizi öneririm.