iç boyama için renk seçimi

Iç boyama için renk seçimi bir ev içinde görünüyor nasil büyük bir fark yaratacak. Yanlis renk seçimi odalar, çok küçük çok vahsi ya da sadece düz çirkin görünmesini saglayacaktir. Uygun bir seçim nispeten daha az nakit harcama için önemli bir gelisme olabilir. Bir evin duvarlari tüm dekorasyon, mobilya ve gün için günlük yasam için zemin vardir. Dogru tonu almak için önemlidir. Iste bazi ipuçlari:

– Odanizin Boyutu: daha derin bir sesi yürüttügünü, size cozier görünmesi için istediginiz büyük bir bosluk varsa bu gerçeklestirebilirsiniz. Eger küçük bir oda var ve hafif nötr ile yapistirma, daha büyük görünmesini istersen elde edebilirsiniz. Küçük bir oda bir koyu renk boya klostrofobik gibi görünüyor ve bir bütün beyaz ahir-ish oda iç boya için iyi bir seçenek degil kisiliksiz ve soguk bir otel lobisinde,, gibi bakabilirsiniz yapacaktir.

– Dogal isik: dikkate almak baska bir sey pencere ve çati pencereleri ile akan dogal isik. Uzayin karanlik ise, alani aydinlatmak için daha hafif tonlar sadik isteyeceksiniz. Eger dogal günes isigi bol varsa, renkler daha parlak olacak ve dekor için pigment eklemek için özgür konum.

– Dogru “kirmizi” ya da baska renk Toplama: Eger sari, kirmizi veya mavi bir oda boyamak istiyorsaniz, boya magazaya gidebilir ve bu ortak renklerde boya fis yüksek sayisina göre bogulmus olmak. Bazi sogutucu ve digerleri sicaktir. Isitir daha turuncu varken serin sesleri onlari, daha fazla mavi. Eger kanepe kirmizi maç için çalisiyorsaniz, bu daha büyük daha iyi, size eve bazi boya cips almak akillica olacaktir. Duvara onlari pin, kumasa bunlari karsilastirmak, onlar isik almak görmek için bir veya iki gün için onlarla yasamak.

– Bazi örnekler çalisiliyor: Bir kez ele verdik bir kaç renk daralmis, sizin için bazi örnekler karistirmak için magaza katip olsun. Boya bazi satirlari simdi sadece bu nedenle çesitli tonlar küçük kavanoz satmak. Gerçekten bir sey duvara firça kadar gibi olacak asla bilemezsiniz. Eve getirmek gibi “itfaiye kirmizi,” “kiraz” ve “gül” geri evine olarak iki veya üç seçenek ve onlara firça. Daha sonra kuru ve örnekleri karar yapalim. Bu sorun bir sürü gibi görünüyor düsünüyorsaniz, oda yanlis renk boyama ve birkaç yil için onunla yasamak zorunda deneyin. Çatisan tonlar deli gibi evinizin Feng Shui bozabilir. Fazladan birkaç adim yapmak için zaman ayirmak iyi uzun vadede buna deger olacaktir.

Bir kez galon belirtilen sayida, bazi yüksek kaliteli firçalar, maskeleme bandi, zimpara ve bir kaziyici satin, seçiminizi yaptik. Yüzey hazirlama ve ahsap koruma iç resminin önemli bir parçasidir. Mobilyalar üzerinde eski sayfalari veya plastik brandalari atma da hazirlanmasinda degerli bir adim olacaktir.