ipuçlari ve fikirler saat içinde beton tamir kullanilabilir almak için

Sizin beton tamir ve ayni gün kullanmak için tek yolu poliüretan ürünleri kullanmaktir. Standart beton tamir aksine, FlexSet ile, kazi-out veya hasarli beton çikarilmasi için gerek yoktur. Araçlari ve is basittir. Beton hasar küçük ise, FlexSet bir kova ya da iki yeterli olacaktir. Sizin beton onarim çok daha büyük ise, bir motorlu mikser ile FlexSet kullanmaniz önerilir. FlexSet kullanarak küçük bir tamir, bir kova mikser, bir süpürge veya üfleyici ve bir ud veya mala ile bir matkap gerekir. Daha büyük bir kirik beton tamir ile, özel kaplamali toplam (birlikte) ve FlexSet kova Roklin en motorlu kova karistirici gerekir.

Bozuk beton temiz ve baslamadan önce kuru oldugundan emin olun. Süpürme veya temiz darbe. Herhangi bir durgun su varsa bunu kuru bir mesale kullanabilirsiniz.

FlexSet kullanarak küçük beton tamir için, dikkatli bir sekilde daha sonra özel kum ekleyin saglanan 5 galonluk kova içine sise “bir” içerigini dökün. Sonra, iyice sise “b” sallamak ve kum karisimi dökün. Bir matkap kullanarak, bir kürek-mikser ile karistirin. Karisim tamamen islak oldugunda, hasar alan üzerine kirik beton tamir FlexSet dökün ve çatlaklar içine malzeme pürüzsüz bir mala veya ud kullanin. Zarar yeterince düzgün oldugunda, tek tip bir görünüm olusturmak ve hissetmek tamir alan üzerinde elle tepesi kum atmak.

Daha büyük bir kirik beton tamir için, bir kova mikser ile FlexSet kullanin. Bir hareketin çok zarar taban veya nerede diger beton tamir malzemeleri basarisiz oldugu yerde polimer esasli onarim alanlarinda çalismaktadir. Hiçbir testere kesme veya yikim gerekli olan, hazirlanmasi hizli ve kolaydir. Süpürme veya hasar görmüs bölgeyi darbe. Roklin Motorlu Kova Mikser üzerinde 5 galonluk kova yerlestirin, kova saglanmasi dogru yuvalara güvenlidir. Disari siçrama degil emin, 5 galonluk kova içine sise “A” içerigini dökün. “A” yan kapsayan, kova içine özel olarak kaplanmis agrega verilen 30 £ dökün. 20 saniye sise “B” içerigini sallayarak sonra, 5 galon kova içine içerigini dökün.

Soguk günlerde veya üzerindeki beton tamir için çok az zaman var, verilen katalizör reaksiyon hiz eklenebilir. Kürek temiz tutmak için kürek üzerinde bitkisel yag hafif bir kat püskürtün. Kova içinde kürek yerlestirin, açin ve toplam eklemeden önce bir dakika boyunca karistirin.

Daha sonra, Roklin Siyah Elmas bir dakika boyunca 3/8 “agrega ve karisimi 25 kilo eklemek. Malzeme serbest akisli ve kendiliginden yayilan oldugu gibi, sinif için doldurulabilir spall, dökün. Polimer bulamaç simdi içine tüylü olabilir mevcut beton, yumusak bir sürüs saglamak. Yayin yüksek çekis yüzey. kez tam tedavi olusturmak için alana kum tepesi verilen 12 lira, kirik beton tamir alani daha sonra gibi kisa bir sürede, bazen trafik iade edilebilir 30 dakika.