kayrak fayans

Tüm dünyada, kesme ve isleme sonra ev ve isyerlerine içinde birçok alanda uygun kullanilabilecek barut denilen metamorfik kayaçlarin çesitli mevduat vardir. Yüzyillar boyunca, kayrak fayans döseme ve çati için kullanilmaktadir.

Kayrak fayans sunabilecegi çesitli yararlari vardir. Çok yönlülük biridir. Mutfakta, tezgahlar nedeniyle yüksek isil direnç kayrak çinileri ile yapilabilir. Slate karo sayaçlari dogrudan yerlestirilir veya sicak tava ve tencere ile ayarlanabilir.

Kayrak Tasi yüksek dayaniklilik mutfakta kullanmak için büyük yapar. Kayrak dogal olarak renk varyasyonlari elde oldugu zaman süreler içinde olusur. Kayrak fayans gerçekten mutfaga bir dünyevi bir görünüm ve görsel ilgi ekleyebilirsiniz nedeni budur. Kayrak fayans ayni zamanda teraslar üzerinde gibi ev disinda dogal tas döseme olarak kullanmak için çok uygundur. Çevre isi ve basinç son derece esnek arduvaz olusturmak için birlikte çalisir.

Baska hiçbir kiremit estetik kalitesi açisindan kayrak fayans benzer. Kayrak döseme farkli itiraz kayrak renk araligini ile özellikli. Kayrak ortak rengi gri. Degil gri gri ama çok tonlari sadece bir renk. Yesil, mavi, turuncu, kirmizi ve kahverengi renklerde arduvaz vardir. Hatta bazilari kiremit kadar devam renkli damarlar var slates. Böylece, kayrak fayans çati, duvar ve evin içinde ve disinda katlarda dogal ve dekoratif bir görünüm eklemek için kullanilir. Daha gelismis tasarimlar için, süslü birçok alanda kullanilabilecek desenli ve kesilir çita fayans vardir.

Kayrak fayans da banyo gibi kayma geçirmez olmasi gerekir alanlarda kullanilmak üzere ideal hale getirmektedir hangi kayma dayaniklidir. Kayrak fayans yüzeyi yagli veya islak zeminlerde düsme önleyebilecek hafif pürüzlüdür.

Dayaniklilik da kurmak ve düzgün muhafaza özellikle kayrak döseme baska bir avantajdir. Kayrak fayans isi veya sogukluk yaratmak için yere yerlestirilen sicaklik kontrol sistemleri dolasan üstüne yerlestirilebilir.

Ayrica kayrak fayans temizlenmesi oldukça kolaydir. Slate karo zemin düz su ile asagi sildi düzenli sonra süpürüldü olmasi yeterlidir. Kayrak fayans üzerinde lekeler varsa, hafif sabun lekeleri çikarmak için kullanilan ve edilebilir. Kayrak Tasi düzgün mühürlü ise fayans uygun kurulum ve tedavi kullanimi en üst düzeye çikarmak için yapilmasi önemlidir bu yüzden, hiç sabun lekeleri üzerinde neden olacaktir. Eger sabun lekeleri endiseleriniz varsa, alternatif inatçi leke çikarici su ile seyreltilmis sirke. Çati kayrak fayans ile yapilir ise, uygun bakim çatlak veya gevsek kayrak kiremit olup olmadigini görmek için zaman zaman kontrol içerecektir. Ekstra kayrak fayans ve bir kiremit hasar görmüs durumda, aninda yerini ve sabit böylece tutmak için iyi. Uygulamalari kayrak fayans düzgün yerlestirildiginden emin olmak için profesyonel kardes daha iyi sol olabilir ne olursa olsun kayrak fayans montaji.