Kolay yesil yasam için 10 ipucu

Herkes sürdürülebilir yasam ile çevreye yardim etmek istiyor ama bir sürü insan da büyük ölçüde kendi yasam tarzi degisikligi veya bir sürü ödemek zorunda yapmak için düsünüyorum. Bu gerçekten bu kadar uzak olamazdi ve size çok mal aliskanlik su anda yapabileceginiz bir çok sey vardir, ve hatta tasarruf olabilir! Bu küçük seyler gibi görünüyor olsa da, bütün bu küçük seyler ekleyebilirsiniz ve hepimiz bunlardan sadece birkaç yaptim, bu çevreye büyük bir etkisi olurdu.

Burada stil veya cüzdan deneyelim aliskanlik yapabilirsiniz 10 yesil seyler sunlardir:

Yerine plastik plastik torba 1.Use geri dönüstürülebilir bez bakkal torbalari asagilamak için çaglar almak ve yaban hayati için zararli olabilir. Kumas çanta sadece 1 $ mal ve bazi marketler bile bir indirim bunlari kullanmak her zaman vermek. Ancak daha yiyecek uygun oldugunu, üzerinden kullanilan ve tekrar tekrar her sey için ve tasimak daha kolay olabilir Sadece!

2.Buy yeniden kahve filtreleri tükendi asla youll!

Bir kompost yigini sen de 3.Put mutfak artiklari Bahçenizde için büyük organik gübre var ve hurda en iyi sekilde yapma gibi.

4.Use bez mutfak havlusu yerine kagit havlu.

5.Buy kullanilan ögeleri yeni bir kanepe ya da TV gerekir? Yerel konsinye magazada ya da fiyatinin bir kismi için yeni ürün gibi alabilirsiniz ve depolama bu ögeleri tutar ilanlari bakarak deneyin.

6.Dont baski gerçekten bu yazdirmak gerekiyor? Bilgisayarinizda seyler mürekkep ve kagit üzerinde bir ton tasarruf youll yazdirmadan önce düsün.

7.Get yerine evinize teslim bir gazete alma online haber, sadece çevrimiçi ve yerel haberleri okuyun. Hemen hemen her gazete geç kirma haber alabilirsiniz bu gün web sayfasi vardir.

Evden 8.Work sirket izin veriyorsa, ev 1 veya 2 gün bir hafta çalismak için deneyin. Sen daha az karbon emisyonu üreten ve gaz (arti sen muhtemelen çok daha fazla patronunuz omuz üzerinden bakarak olmadan halletmek!) Tasarruf edilmesi

Tüm dünyada 9.Buy yerel uçan ve kamyon gida bir köylü pazari varsa, yerel çiftçilere destek çalisin ve orada mümkün oldugunca çok yiyecek almak böylece kirlilik bir sürü olusturur. Bu ve çevre için saglikli olacaktir.

Senin su isitici asagi 10.Turn insanlarin çogu su 120 dereceye kadar senin kisin ve emin olun kadar çok yüksek isitici ama etrafinda bir yalitim kazak var. Bu daha verimli çalismasini ve su isitma size tasarruf etmenize yardimci olur. Daha fazla tasarruf için, su isitici çikan borular izole.

Eger çevreye yardimci olmak için yapabileceginiz çok fazla bir sey yok ama ayni anda çok fazla seyleri uygulamak için denemek için zor olabilir. Eger tam çevre dostu yasam tarzi youll bilmek önce daha fazla yesil yasam aktiviteleri almak yukarida ipuçlarini bazilarini deneyin ve bir kez bunlari günlük rutin içine yapilandirdik!