konservatuvar veya limonluk izole yollari

Konservatuvar evde en keyifli yerlerden biridir ve zevk dogru yalitim seçenekleri seçerek daha gelismis olabilir.

Birçok sadece kis aylarinda düsünün ragmen Izolasyon, sicak ve soguk sicakliklar için bir zorunluluktur. Degil kisin çok soguk ve yaz aylarinda çok sicak degil – saglayarak konservatuvar veya limonluk de eglenmek için rahat bir sicaklik korumak yardimci oluyor izole edilmistir. Yani, bu pastoral sicakliklarda ulasilabilir yapabilirsiniz konservatuvar veya limonluk eklemeler nelerdir?

günes cam
Klima için gerek kalmadan, camdan bir binada sicakligi kontrol düsünün. Peki, günes cam bu seçenegi sunar ve lüks konservatuarlar ve Orangeries için idealdir. Günes cam alana camdan izin isi miktarini düzenler ve böylece oda sicakligi kontrol ve hos bir sicaklikta tutar. Bu malzeme çok sayida binalarda kullanilan ve bir yalitkan olarak ev konservatuar ve Orangeries ile harika çalisir.

Tabii ki, konservatuar ve Orangeries çift camli en az olmalidir. Cam bölmeler arasinda iç vakum kapali tek camli pencereler üzerinde hafif bir ek ücret ayarlar yalitim olusturur.

panjur
Tabii ki, bütün pratik eklemeler yüksek teknoloji ve mütevazi ve çekici kör yalitim her türlü en islevsel biridir. Perde tüm sekil, boyut ve stillerde gelir ve sadece isi ve sicaklik gelen yalitim ekleyemezsiniz, ayni zamanda konservatuar için çekiciligini unsuru ekleyin. Seçimi panjur göz önünde fonksiyonel ve estetik her iki amaç ile için yapilmalidir. Ancak, cam kapali alan yalitim bir yolu olarak, hala iyi biri.

radyatör
Yalitim zorunlu olmasa da, Orangeries ve konservatuarlar radyatör Eger isi düzenleyen ve yaz aylarinda oldugu gibi kis kis derinliklerinde gibi pratik olmasini saglamak için izin verebilirsiniz. Çogu radyatör konservatuvar pencere altinda konumlandirilmis ve çogu durumda göze batmayan kalir. Gerçekten çok hos bir atmosfer ve sicaklik tüm yil boyunca olusturabilirsiniz panjur veya diger yalitim eklemeler ile takim.

yerden isitma
Eger konservatuvar veya limonluk radyatör istemiyorsaniz, o zaman yerden isitma yani sira harika. Yerden isitma de elektrikli ve hem kazan seçenekleri gelir ve konservatuvar veya limonluk zeminine altinda rahatlikla sigar. Bu ayaklar hos bir his daha olusturur ve böylece tüm yil boyunca çok yasanabilir yaratiyor ek yer alan asmak için isi için de izin verir.

Konservatuarlar için yalitim bir zorunluluktur ve gerçekten konservatuvar veya limonluk ve konforu eklemek vardir.