kötü kokulari kaldirmak için hali yikama

Temiz bir hali hos ev ortaminda korunmasi için gereklidir. Birkaç sey bir evde hali kadar gelen bir kalan kötü koku daha rahatsiz edici olabilir. Insanlar kötü kokulu kosullarina tolerans çesitli düzeylerde var, ama bir kötü kokulu hali özellikle çogu insan ve kokulara çok hassas olanlar için çok sorunludur.

Hali bir filtre görevi görür, o kadar çok sey kötü koku hali neden olabilir. Bu toprak, toz, polen, hayvan tüyü, yemeklik yag, gres veya atmosferik gazlar küçük mevduat neden olabilir. Ayakkabi tabani üzerindeki evine izlenir toprak kirleticiler, garajlar, çimenler ve bahçeler, yol asfalt vb fabrikalar gelmis olabilir

Insan ve hayvan kili, tüy birakmayan, giyim, deri kabuklari, vücut yaglari, ve yiyecek ve içecek dökülmeleri tüm lifler bir süre ya da baska evde hali Allah’a tevdi edilebilir. Bunlar birbirlerine ya da hali lifleri ile kimyasal olarak reaksiyona girer, ya da onlarin sindirim süreçlerinin bir yan-ürünü olarak kötü kokular üreten mikroplar için yiyecek saglayabilir.

Koku kaldirmak için, ya koku kaynagi bu maske veya kaldirabilir.

Bir parfüm gibi – maskeleme hos bir ile hos olmayan koku yerine bir madde uygulanarak yapilir.

Basit hali temizleme en koku kaynaklari yukarida belirtilen kaldirir, ve hali çok daha iyi kokusu. Ancak, kötü hali kokulari genellikle kalip, küf ve idrar neden ve ortadan kaldirmak için daha zordur.

Nem ve gida oldugu yerde kalip ve küf büyüyecek – Eger kirli hali lifleri arasinda bulacaksiniz ne gibi. Kötü koku koku kalip kendisinden ancak bakteriler tarafindan islenmis kendi atiklarindan gelmiyor. Bu nedenle bu tür bir koku kurtulmak amaciyla, bu bakteriler tarafindan üretilen kimyasal nötralize etmek için degil, ayni zamanda uygun bir dezenfektan bakterileri öldürmek için de gereklidir. En hali temizleme uzmanlari bunu yapmak için bir Kuaterner Amonyum bilesik kullanir. Çogu zaman, kalip sorunlari halinin altinda meydana gelir ve bu hali kaldirmak ve alt tedavi etmek için gerekli olacaktir. Ama bu baska bir hikaye.

Koku giderme bir baska iyi bir yöntem, idrar neden kokularin giderilmesi için öncelikle kullanilan enzim tedavi yöntemidir. Enzimler organik madde ve sorun sorumlu bakterileri sindirir. Tedavi Bu tür bu nedenle hali yetisen ve böylece idrar kokusu gibi keskin amonyak neden, amino asitler dönüstürülmesi, idrar yikmak bakterilerin neden oldugu kokularin giderilmesi için etkilidir.

Tüm durumlarda, koku ortadan kaldirmak amaciyla, kirlenme kaynagi ilk tespit edilmelidir.

Iyi egitilmis profesyonel hali temizlik sirketi sizin için yapacak.