Koyunlari in-bir ev giyim– cheltenham bulunan britains yesil ev

Glenn ve Frances Simpson dahil olmak üzere çevre dostu ve para tasarrufu girisimleri bir dizi £ 3,000 birincilik ödülü için Ingiltere genelinde diger binlerce ev yendi:

• asla onlarin kombine gaz ve elektrik faturasi saglar koyun yünü, yalitilmis bir çevre dostu uzatma Bina yilda 400 £ asiyor
Kendi bahçesinde yil turda • Büyüyen sebzeler
• Kompost kutulari Atiklari azaltmak için
• Tam bir su toplama sistemi

Yarisma tesvik ve Homesun, Ingiltere’nin önde gelen ücretsiz günes uzmanlari ve Findaproperty.com tarafindan degerlendirilmistir. Tüm katilimcilar çati, duvar ve boru izolasyonu, kazanlar ve elektrikli ev aletleri, enerji ve çift cam montaji yerinde üretimi için enerji verimliligi derecelendirme kullanimi da dahil olmak üzere kriterleri bir dizi karsi karar verildi.

Yesil aletleri ve kesim karbon emisyonlari yardimci ve enerji faturalarini azaltmak için yöntemler yönelen Ingiltere hanelerin giderek artan sayida, girisleri günes enerjisi, yagmur suyu toplama, sebze yamalar, enerji tasarruflu ampuller, kompost ve yenilikçi yalitim teknikleri ve kullanilan evleri dahil günes kullanimi elektrikli araçlar kadar sarj etmek için.

Rekabet kazanan Glenn Simpson söyledi: “Bu tamamen ne yesil olmasinin yapmis gerçek baglilik senin bir ödülü oldugunu. Biz her zaman kadar biz çevre ve mali yararlanmak için olabildigince korumak ve yeniden kullanmayi deneyin. Böyle benim enerji faturalarini daha fazla para kazanmak yardimci olacaktir günes panelleri satin daha yesil teknoloji kurmak için para ödülü kullanmak niyetinde. ”

Eski BBC meteoroloji Michael Balik Homesun Ingiltere’nin yesil Anasayfa tesvik yardimci oluyor. Bay ve Bayan Simpson için ödül sunan kisi, daha önce, insanlar çevre için ama çok cüzdan için degil sadece evlerinde yesil yapma faydalarini görüyorsunuz söyledigim gibi “dedi. Kazananlar büyük bir örnek ama biz onlarin faturalarinda tasarruf basardiniz girisleri binlerce, hepsi vardi. ”

Homesun CEO’su Daniel Yesil sunlari söyledi: “Gaz ve büyük enerji sirketlerinden son fiyat artisinin ardindan kadar gitmek ayarlanir elektrik fiyatlari ile, yesil teknolojiler ev faturalari için büyük bir fark yaratabilir. Binlerce ev için bir seçenek ilk harcama göze alamaz olanlar için bos kurulumu ile günes PV paneller oldugunu. Müsterilerimizin bir arastirma da yilda ortalama 290 £ civarinda tasarruf oldugunu göstermektedir. Gerçekten günes yüklemek için daha iyi bir zaman var olmamisti. ”

Findaproperty.com Nigel Lewis sunlari söyledi: “Ingiltere’de son yillarda yesil evler benimsedi. Biz yenilenmis ya da akilda yesil yasam ile yenilenmis olan sitemizde satilik daha fazla ev görüyoruz. Yesil girisimleri tasarruf ve bir özellik degerine ekleyebilirsiniz. Glenn Simpson koyun dogal olarak üretilen lif kullanarak kendi eko yalitim önlemleri ile bizi etkiledi. “