küçük bir garaj planlari

Biz yaklasik bir yil önce bizim müstakil bungalov tasindi. O zamandan beri, bungalov sürekli degisim halindedir olmus gibi görünmektedir. Biz basladigimiz yere neredeyse unutmus, o zaman bizim ev o kadar çok iyilestirmeler yaptik. Yine de, sadece ev iyilesme pozitif bakmak. Önemli olan bir varlik olarak özelliginde bir yatirim oldugunu ve biz vesilesiyle ortaya çikarsa, bizim mülkiyet deger artisi yoluyla maliyetleri kurtarmak olacaktir eminim.

Her neyse, bir yil sonra ve biz hala mülkiyet gelisiyordu. Bir sonraki büyücek proje küçük bir garaj insa etmektir. Orada biz özellik aldigimda hiçbir garaj oldu, ve biz iki araba park yedek arazi insana yakisir bir miktar beri, biz araçlarin ev birine küçük bir garaj insa düsündüm. Bir müstakil garaj istedi ve bizim evden yirmi metre kadar yer oldu.

Bizim arkadas bir mimar, bu yüzden teklifi ile onu görmek ve o tavsiye ne oldugunu görmek için gittim. O seçilen noktada bina herhangi bir sorun öngörmüyoruz oldugunu anlatti, ama biz planlama izni için basvuruda gerekir. O biz planlama uygulama göndermeden önce onlar, küçük bir garaj insa edilecek olan arazi görmek için ilk çikip söyledi planlama yetkisi ile sik iliskilerinde çünkü.

Benim zevk için, o ayni zamanda küçük bir garaj için planlar yapmayi da kararlastirdilar. Daha sonra kurmak için izin, zamani gelince yetkililere planlari geçerdi.

Yapmamiz gereken tüm sonra yerden plan almak insaatçilar iki ya da üç teklif almak oldu. Biz yöredeki en iyi üne sahip olusturucu seçti ve biz tüm is baslatmak için kuruldu.

Bize küçük bir garaj planlari ve planlama ücretleri için gidis orani maliyeti, ancak garaj planlari kaynaklanan üreticisi hiçbir sorgular, bu yüzden bizim için çalisan mimarlar bir haraç oldu.

Eger stres düzeyi düsük kalir ve mümkün oldugunca az sorun ile seçtiginiz projeyi tamamlamak istiyorsaniz, ben küçük bir garaj planlarinin bir ayrintili ve dogru ayarlamak, buna benzer bir proje için, tavsiye, sahip oldugunuz ve takip edecek.