lamine ahsap döseme için bir oda hazirlaniyor.

Bir ev çogu odalarinda belirtilen zaman lamine ahsap döseme harika görünüyor. Döseme Bu tür evinizde temiz ve hijyenik tutmak için basit ve yillarca sürebilir. Birçok kisi bu dösenebilir önce bir oda hazirlamak yapmak için bir sürü is olup olmadigini sorun. Tne cevap hayir. Asagidaki ses tavsiye takip ederek mülkiyet içine lamine ahsap döseme basarili installtion için bir headstart verecektir.
Hatta yeni lamine ahsap döseme panelleri ortaya koyan düsünmek önce Hazirlik anahtaridir. Ilk seyler ilk önerilen odasinda birakmaya yeterli paneller emin olmaktir. Oda (ya da oda) dogru ölçümler alarak size lamine ahsap döseme alacagini floorspace calcualte saglayacaktir. Iyi bir fikir bir oda uyacak sekilde kesilmis bazi sonra kullanilamaz olmak için döseme panelleri yaklasik% 10 için planlamaktir. Toplam taban alani rakam bu rakam ekleyin.
Bir kez bu lamine ahsap döseme panelleri kurulacak mevcut taban alani hazirlamak için zaman asagi. Tabii ki bu yüzey seviyesi ve lamine ahsap döseme panelleri ortaya koyan baslamadan önce temizlemek gerekiyor. Zemin yüzey darbelere veya dips varsa size herhangi bir sekilde bunlari düzeltmek lütfen. Çiplak zemin de isler çok onlara kadar yapistirma her türlü sahip olma egilimindedir. Yani herhangi bir çivi ve zimba vb çikarin.
Lamine ahsap döseme altlik bir yüzeye koydu gerektigini ya unutmayin. Bu orijinal döseme yüksekligini artirmak olacaktir. Kapilar ahsap döseme belirtilen sonra kapatmak mümkün olacak. Süpürgeliklerin ne olacak? Bu, yeni zemin için rahat bir uyum elde etmek amaciyla ele alinmasi gerekir. Önceden bunlari kontrol Eger lamine ahsap döseme yükleme islemi sorunsuz daha fazla çalisir.
Bu en az 48 saat boyunca yüklendigi edildigi odasinda mühendislik ahsap döseme panelleri saklamak için çok iyi bir fikirdir. Bu iyi bir ipucu ahsap paneller iç sicaklik ve nem seviyeleri acclimatise saglar. Eger uydurma baslamadan önce mühendislik ahsap döseme bu is için dogru ekipman ve araçlari kontrol yok. Birçok ev gelistirme magazalari ihtiyaciniz olacak araçlari en içeren baslangiç ??paketleri stok olacaktir.
Eger lamine ahsap döseme panelleri arastirma baslarken size UKDirect2You bir ziyaret emin olun. Bu sirket seçim sizin için tasarlanmis ahsap döseme panelleri büyük bir alani vardir. UKDirect2You araligi ahsap ve renkleri tüm farkli olusur, bu yüzden gerçekten seçim için simarik. De onlarin ücretsiz teslimat düzeni yararlanmak ve yok neden yeni döseme panelleri size sunulacak?.