mekansal ihtiyaçlari için kendi depolama birimleri

Bazen biz? T yardim ama yasam alanlari sikisik olmasi. Belki bir ev vardi ve bunun yerine bir daire kiralama basvurmak zorunda kaldi. Ama kisa bir süre baska bir ev satin planliyoruz. Belki? Askeri yeniden ve farkli bir alanda konuslu ve Londra’ya döndü. Bu arada,? Daha büyük yasam alanlari bulunan kadar ile bir apartman dairesinde bekliyor yeniden. Ne durduk olursa olsun,? Sikisik yeniden. Çocuklar huzursuzluk, sen lanetli dolap üzerinde ayak stubbing tutmak? S oturma odasinin ortasinda sikismis, ve esi ancak bir çorba yapabilirsiniz açik olarak çok için mutfakta yeterli dirsek odasi vardir. Bu? S sert ve bir arada yapilmalidir.

Neyse ki, bu? S kendi depolama birimleri ve güzellik. Sen? Eger anlamadigim evinizde gereken her seyi o anda almak ve baska bir uzaya yari-kalici veya geçici olarak hareket edebilir yeniden. Düsünün! Sen söndürdü ayak olmadan ev içinde yürüyebiliyordu! Her sey bitti ve onlarla oldukça pürüzlü? S sadece depolama birimleri için her seyi alarak birakilmistir!

Öte yandan, küçük bir kutu seklinde odaya sahibi ne katilmak ve ve orada birakmak için biraz ve zor görünebilir

Ama aslinda, bu odalar degil mi nedir? Mi bütün o küçük. Bir degil? T oldukça ne var tutarsaniz, her zaman daha büyük, daha iyi bir depolama alani yükseltebilirsiniz! Belki? Önceden dösenmis evde su anda yeniden ve size mobilya tüm tutmak ister misin? Kendi depolama birimleri bunun için harika!

Bu oldukça bir yere degerli esyalarini birakarak hakkinda korkuyor olabilir nerede degil mi? Senin görüs alani içinde? Tüm sonra, degil mi? Mi kaybetmek istemiyorum. Ama bir sey en tesisleri ögeleri ancak uzun onlar depolama odada kalmak için güvenli olacak saglar güvencesi vardir.

Bu tesisleri güvenlik birkaç sey olusur:

1.Cameras. Kameralar sürekli yayinlaniyor. Herhangi bir süpheli ya da tek etkinlik varsa, hizli bir sekilde fotograf makinelerinde yakalanan ve kaydedilir. Bu? Kolay degil kameralar geçmis olsun ve hiçbir hirsiz gerekir.

2.Security korumalari. Herkes kameralar geçmis olsun olur, onlar hakkinda endiselenmenize gerek korumalari var. Bunu yapmak için tek sey size? Ve depolama ünitesi kilitli oldugundan emin olun.

3.Individual tuslari. Her birim kendisine özgü bir anahtar vardir. Tuslarin hiçbirinde benzer bir sekilde bulunmaktadir. Bu tuslari geldiginde alabilirsiniz tek sen ve sahipleri.

4.Codes. Olmamali? T rastgele kimse var etrafinda dolasip. Neden? Kendi depolama birimleri kiralama Her kisi özelliginde onlari alir onlarin çok kendi kodu vardir. Sosyal hak hirsizlarinin önlemek için kapilarinda kameralar vardir. Kodunuzu bulabilirim? Mi, bunu yapabilirsiniz? T kodlari Birisi size yazarak ne fark olur, yani eger sizin birim açmak için çalismiyor, onlar nasil görebilirsiniz içeri, ama için alamadim seyler.