mutfak dolaplari mobilya gibi

Yeni mutfak dolaplari istiyorum, ama sinirli bir bütçe üzerinde iseniz, bunlari kendiniz kurmayi düsünün. Eger kullanisli ve diger ev yeniden isler yaptiysaniz, kendi emek vererek çok para kazandiracak. Satin dolaplari bir kurulum kilavuzu ile gelecek. Eger dikkatlice okuyun ve uygulayin emin olun.

Yapmaniz gereken ilk sey, teslim edildiginde iyice dolaplari kontrol edilir. Hasar olup olmadigini denetleyin ve ayni zamanda tüm bilesenleri dahil edilmistir emin olmak için. Eger bu is için tüm malzeme var biliyorum Simdi, bu is için dogru araçlari oldugundan emin olun.

Bu dolaplar için uygun olan uygun baglanti elemanlari ve vidalar kullanmak önemlidir. Yeni vidalari kullanin ve dolaplar için uygun büyüklükte oldugundan emin olun.

Burada bir mutfak dolabi montaj yapmak gerekir araçlarin listesi:

o Carpenter kare
o Carpenter seviyesi
o Serit metre
o çekiç
o Düz kenar
o matkap
o Matkap
o Tebesir çizgi
o Tornavida (güç sürücü en iyisidir)
o maskeleme bandi
o Maket biçagi
o yapboz
o Gönye gördüm
o Adim merdiven
o Mobilya kelepçeleri
o levhalari
o Devre test
o Bit zimpara

Eger dolaplar yüklerken Güvenlik ilk endise olmalidir. Birisi agir oldugu için bunlari asansör yardimci var. Is ayakkabilari ve koruyucu gözlük gibi uygun giysiler giyin. Düsme önleyecek sekilde enkaz ve kir çalisma alaninizi temiz tutun.

Eger isini baslattiginizda elektrik tüm kapatin. Mutfakta gücü kapatin ve hiçbir geçerli oldugundan emin olmak için bir devre test cihazi ile devre kontrol edin. Kesin ve aletleri tasimak. Genellikle bir soba nedenle bu kesildiginden emin olun, tek bir kesici olacaktir. O kaldirmadan önce lavaboya su kapatin emin olun. Tüm su tükendi ve su ve çöp toplama hatlari kesmek için musluk açin.

Varolan plana sadik, bu dolaplari yüklemek için çok daha kolay olacaktir. Eger düzenini degistirmek için karar verdiyseniz, programlari tasinacak gerekir ve bunun için profesyonel bir ise gerekir. Elektrik, gaz ve su hatlari hareket amatörler için degildir ve bir hata yaparsaniz size sadece profesyoneller ise eger olurdu daha çok daha fazla ödeme sona erecek.

Ilk adim, hemen eski dolaplari kaldirmaktir. Yeni bir yere bastirmak için gidiyoruz, eski bir dikkatli olmak zorunda degildir. Korumak için mevcut zemin üzerinde degilse, bant agir karton asagi. Dolaplar kaldirilir yana, simdi herhangi bir duvar hasari onarmak için zamani.

Simdi yükleme yapmak için hazir oldugunu, yine talimatlari okudu ve devam etmek nasil bildiginizden emin olun. Herhangi bir sorunuz varsa, proje baslamadan önce onlara cevap almak için müsteri hizmetlerini arayin.