mutfak musluklari mutfak musluklari bulunan çesitli stilleri

Mutfak musluklari muhtemelen mutfak en ihmal edilen parçalarindan biridir ve henüz bu hijyen ve tasarim saglamak için çok önemlidir. Bir musluk satin almadan önce, mutfak ihtiyaçlari ve mutfakta alani mevcut degerlendirmek gerekir. Bu modern musluk seçim için tasarimlar bol islevsellik ve high-end stil birlestirir. Hemen hemen herkes mevcut muazzam çesitli bu gün yararlanabilir. Antik görünümlü Victoria ilham musluk zarif ve minimalist sik musluk, bugün mevcut çok sayida stilleri vardir.

Tek kolu
Mutfak musluk tek kulplu sürümlerinde bugün mevcuttur. Bu piyasadaki tüm tasarim ve stil arasinda en basit bulunmaktadir. Bu fikstür soguk ve sicak göstergeleri yani sira emzik bir fikstür içine bir su kadar, ihtiyaç duydugu hemen hemen tüm tasarim ögeleri var. Gerekli olan tek sey tezgah ya da lavabonun üzerinde tek bir delik ya da çikis noktasi oldugunu. Bu sekilde, bu tür bir mutfak içinde musluk bos alan islenir. Ayarlanabilir basinç ve su sicakligi hem de sana musluk mükemmel bir seçim yapmak temizlik kolayligi. Özel kitleri musluk çekerek tarafi ile birlikte, ayni zamanda bu gün mevcuttur. Eger arzu bitirmek ve stiline göre bu tek kulplu versiyonlari seçebilirsiniz.

Iki ele
Mutfak musluklari iki ele çesitleri de mevcuttur. Soguk ve sicak su yani sira su ve sicaklik basinci için özel kontroller vardir. Eger lavabo veya musluk yüklemek tezgah üç çikislari olmasi gerekir. Diger iki göstergeleri için ise bir çikis agzi musluk içindir. Musluk bu çesit çogu onlara antik Victoria görünümleri ile birlikte gelir. Ancak, kentsel ve sik görünümlü stilleri arasindan seçim yapabilirsiniz.

Varyanti çekin
Mutfak musluklari en popüler stilleri biri çesitli çekin oldugunu. Bu musluk sprey türü vardir ve hemen hemen her Amerikan evde bir elyaf özelligidir. Bunlar, kolaylik yüksek bir derecesi ve ayni zamanda son derece verimlidir. Sezgisel islevselligi sunmak için yapilmis, bu musluk gelismis temizlik ve durulama özellikleri ile birlikte gelir. Buna ek olarak, kompakt tasarimi ve sekli, geri çekilebilir hortum ve esneklik tüm bu musluk popüler bir favori haline getiriyor. Bu mutfakta benzersiz tasarimi maç için bu musluk birçok versiyonu bulabilirsiniz.

Duvara monte
Mutfak musluk diger popüler tür duvara monte olanlardir. Ancak, musluk ön onlar musluk kurulacak olan duvar alani içinde sihhi tesisat özellige sahip olmasidir. Çesitli yüzey ve mutfak benzersiz bir dekor tamamlamak için stilleri ile, kolaylikla birini seçebilirsiniz.

Pot dolgu
Musluk diger çesitleri pot dolgu olanlardir. Bu tamamlayici standart mutfakta armatürleri ve soguk su dagitmak. Bu mutfak musluklari bos tencere dolumu için idealdir.