mutfak tezgahlari seçme

Birisi bir bas çizim ve kagit üzerinde katlanarak baslayan bir çocuk oyun var. Birisi daha sonra silah ve üzerinde kivrimlar ile vücudun üst yarisinda çizer. Bir sonraki kisinin bacaklari gövdesinin alt yarisi çeker ve nihai kisi ayak çizer. Her sey gelisecegini zaman zaman ayaklari üzerinde balerin bacak ve frogman palet ile bir asker üniformasi tunik zencefil saç ve gözlük ile bir kafa var.

Yeni bir mutfak tarzi seçilmesi ragmen komik sonuçsuz, biraz böyle olabilir. Istediginiz yeni mutfak stil ve renk seçtikten sonra belki de bir sonraki en önemli karar seçeceksiniz mutfak tezgahlari birçok türde hangi. Ayrica ne tür siçrama-geri? Bu tezgah maç olacak? Bu fayans olabilir ve eger öyleyse ne renk olacak? Ya da belki cam olabilir?

Orada yapilabilir kombinasyonlari neredeyse sinirsiz sayida ve bu kimse sizinkine benzer bir mutfak olsa bile size bireysellik duygunuz korumak bu nedenle tam olarak ayni olmayacaktir saglayacaktir.

Mutfak tezgahi seçimi sadece, ancak, renk seçme meselesi degil, ayni zamanda mutfak tasarim temellerini geri gider. Bu dogru almak önemlidir bu yüzden her mutfakta gerçeklestigi Dogasi geregi is üst eninde sonunda.

Her seyden önce yeterli olmasi gerekir. Bir mutfak küçük bir ülkenin büyüklügü yoksa her zaman mümkün oldugu kadar tasarim kadar tezgah bosluk için iyi bir fikirdir. Çok fazla var olamaz. Aletleri kullanilabilir alani dolduracak sekilde genisleyecektir ve günün birinde size dönüm oldugunu düsünüyorum ama bir kez tost makinesi, su isiticisi istasyonu, kahve makinesi, ekmek yapma makinesi, ekmek kutusu vb alani kisa sürede whittled edilir ekledik. Alani sinirli ise daha sonra bazi geri kazanmak için bazi akilli yollarini bakmak. Yemek kitaplari ile ayni, bir raf üzerinde mikrodalga koyun. Deneyin ve yüzeyleri temiz tutmak için planliyoruz.

Yanina dogru yer oldugundan emin olmaktir. Bu isler kaldirilir olarak bunlari bastirmak için bir yer var ki, her zaman, özellikle ocak çalisma alani iki tarafinda, firin koymak için iyi bir fikirdir.

Bu göz önüne aldigimizda tüm mutfak tezgahi yogun bir mutfakta bir asamada bunu tabi olacak çünkü isi idare edebilmek gerekir.

Bu mutfak tezgahi içinde nitelikleri biri oldugunu biz Wickes kaynaginda. Bunlar masif ahsap, Earthstone, bir sunta çekirdek bir akrilik tabaka, ya da bir laminat üst olabilir ama tüm dayanikli ve uzun ömürlü ve sert asinma ve kullanim yil verecektir.

Dogru mutfak tezgahi bir varlik olacak olan – Yani, en son Jamie Oliver tarifi ya da sadece tost fasulye yapmak yeniden olusturmak istediginiz fark etmez.