nasil – bir HVAC müteahhit olma

Genel isçi çok daha az kalifiye teknisyen oldugu gibi teknik alanlarda istihdam normalde istikrarli ve güvenilirdir. Amerika Birlesik Devletleri’ndeki en büyük ve hala büyüyen sektörlerinden biri isitma, havalandirma ve kisaca klima veya havalandirma oldugunu. Klima birçok alanda artik standart oldugu gibi, daha asiri hava kosullari ile ülkenin bazi bölgelerinde rahat bir ev, is ya da aracin gerekli bir parçasidir. Bir HVAC müteahhit olmak için gerekli becerileri çesitlidir ancak bir egitim programi ya da bir çiraklik gerektirir, birçok uzman ögrenme kurumlarin tren HVAC firmalari vardir ve bir kariyer yolu olarak düsünün olarak tavsiye bazi genel yardimci parçalar vardir.

Bir HVAC müteahhit olmak için egitim bu yolda bir seçenek ve yari zamanli ya da gece siniflari degilse, derslere tam zamanli olarak okula yetenegi olanlar için bazi durumlarda az 3 ay kadar sürebilir size tamamlayabilirsiniz kisisel durum için en iyi olabilir bir yil gibi kisa bir sürede egitim. Egitim ve birçok okul için çesitli seçenekler tamamen sizin için en iyi ve en uygun sekilde egitim tamamlamak için çevrimiçi dayanir kurslari vardir. Birçok durumda özel veya kar amaci gütmeyen okullar hizli kurslar ve finansman seçenekleri genis bir yelpazesi sunuyoruz, iyice Düsündügünüz okul veya egitim kurumlari arastirma gerekir. Ancak bunlar yine de bir devlet üniversitesidir temas ve size egitim tamamlamak için en iyi yolu hakkinda bir karar vermek için gereken tüm bilgi verebilir finansman ve ders yükü seçeneklerini tartisirken, bir yerel bir kolejde sunulan dersler daha pahali olabilir . Halk egitim merkezleri, teknik ya da meslek okullarinda HVAC yüklenici ile ilgili dersler daha da egitim alarak düsünün, diger kurumlara devredebilir kredi ile ders sunacak.

Kendinizi makine ile iyi ve bir ekip üyesi olarak ya da bireysel olarak çalisan daha sonra bir HVAC yüklenici olarak bir kariyer sizin için olabilir mi yeteneklerini çözme güçlü sorunu var bir dost, güvenilir bir kisi düsünün. Eger o zaman nasil çalistigini makine ile ilgilenen ve eger tamir ve servis için egitim olacagini HVAC ekipman çesitli sizi büyüleyecek. Eger tamamladiktan sonra egitim birçok kolej kariyerine baslamadan size yardim etmek için ise yerlestirme hizmeti vermek mümkün olacak. Eger HVAC teknisyenleri sonra okul lisans prosedürü ve nasil tamamlamak için size yardimci olacak yok çogu gibi lisansli olmasi gerektiren bir durumda ise baslamak isteyen varsa. Basarili bir isitma olmak için gerçek dünya deneyim kazanmak böylece bir is bulmak için gereken teknik bilgi alma, havalandirma ve klima profesyonel ödüllendirici bir süreçtir.