ne modern bir platform yataklar hakkinda bilmek

modern bir platform yatak nedir?

Ayrica Avrupa yatak olarak adlandirilan, bir platform yatak dösek üst desteklemek için yatak bir kutu Bahar kullanmaya gerek kalmayacak sekilde yakindan ayarlamak kaburgalar veya bir platform üzerinde ortaya çikar biridir. Kaburgalar veya panel olarak da, yatak yerlesik Vakif, yataginizin görünümünü açmak için yardimci ek olarak yatak için yeterli destek saglar.

Modern platform yataklar çok dayanikli sert ahsaptan yapilmis ve hatta bazi durumlarda metal vardir. Özellikle yatak odasi, küçük olanlari için minimalist bir görünüm saglar. Bu kutu veya yatak platformu monte çekmeceleri yatak takimlari, çarsaf ve yastik saklayabilirsiniz. Bir platform yatak olan bir diger avantaji da bunun altinda büyük bir genis yer açmak için lofted olmasidir. Bu seçenek, küçük yasam alanlari genç yetiskinler ve üniversite ögrencileri ile oldukça popüler.

Modern ile geleneksel platform yatak:

Modern bir platform yatak geleneksel birinden oldukça farklidir. Geleneksel bir yatak genellikle geleneksel görünüyor sekilde tasarlanmis bir yatak basligi olsa da, modern bir yatak yaslanmak bir yatak basligi ile gelebilir.

Geleneksel platform yataklar genellikle mobilya Sanat ve El Sanatlari döneminden sonra modellenmistir; gibi modern platform yataklar kendi tasarim ögeleri, malzeme, yüzey ve çerçeve yapiminda daha çagdas oldugu. Yeni tasarimlar elemanlari ile modern bir platform yataklar giderek basit ahsap çita vakif veya açik basliklari vardi geleneksel tasarimlari yerine edilmistir.

ne modern bir platform yatak satin almadan önce aramak için

Bu platform yatak seçerken akilda yatak odasi mevcut dekor tutmak önemlidir. Bu yersiz görünmüyor gerekir ama perde, döseme, pencere, dolap, kullanici vb yüksekligi ve kullanilabilir alan ile uyumlu olmalidir bir platform yatak satin almadan önce dikkat edilmesi gereken de vardir. Modern platform yataklar çesitli boyutlarda mevcuttur. Platformu yatagin yüksekligi Normalde, platform yatak 383 x 753, 533 gelir mevcut sandalyeler, sehpalar, pencere, vb yüksekligi uygun olmadigini görmek gerekir x 753, 603 x 803, 763 x 803 ve 723 x 843 boyutlari . Bu boyutlar, oda parametreleri eslesmiyor düsünüyorum durumda, seçtiginiz büyüklügüne yatakta özellestirmek için mobilya tedarikçisi isteyebilir.

Yatak satin almak için nerede seçme yatak tasarimi kendisinin seçimi kadar önemlidir. Piyasada her oyuncu üstün kaliteli mobilya tedarik söz, ancak bunlarin tüm güvenilir. Online alisveris seçtiginiz yatak seçmek için bir, kolay, ekonomik ve kullanisli bir yoludur. Bütçenizi ev ve uyan uygun yatak bulmak için mobilya web sörf. Siz de, bazi büyük satis bulmak için sansli olabilir. Mobilya dönen zor ama ayni zamanda pahali degil çünkü Ama modern bir platform yatak için bir siparis etmeden önce, tercih konusunda çok emin olun