neden bir pil yedekleme karter pompa sistemi gerekir

Bodrum hali hizli doldurmak ve berbat egilimi, mobilya, Alçipan ve çevresi var. Bu çok önemli iyi bir yedek karter pompa sistemi kullanisli olmasi için yapar. Bunlari etkinlestirmek kadar taze kalir böylece Çogunlukla, bu piller asit olmadan kuru sevk edilir. Pil Dolum kolayca yapilabilir.
Ultra karter denilen daha da etkileyici bir sistem gelistirdik sirket bulunmaktadir. Bu sistem aslinda orijinal sistem üstüne piggie-yedekler ikinci bir karter oldugunu. Bu bir alarm ile gelen kendi avantaja sahiptir. Su çok yükselirse yedek karter pompa çalismaya devam ederken, alarm çalar. Bodrum bitmis ise bir pil yedekleme karter pompa özellikle hali ya da parke zeminler ile, önemlidir. Ev ise, uzak, is ya da tatil de kaygilanmak için bir ihtiyaç var bu yüzden bir kontrol otomatik olarak elektrik bir elektrik kesintisi durumunda pil geçer. Bir pil geri karter pompa teklifler kadar güç oldugunu huzuru paha biçilemez.

Elektrik birçok firtinalar elektrik kesintileri neden olabilir güvenmek aptal kanit degildir. En büyük sihhi tesisat ya da daha büyük ulusal boyutu ev merkezleri elektrik jeneratörleri her türlü için mükemmel elektrik jeneratörü aksesuarlari büyük bir seçim yapmak. Karter pompalar genellikle bir ev elektrik sistemine kablolu vardir, ve bir pil yedekleme olabilir. Bazi elektrik ihtiyacini ortadan kaldirarak, güç pompaya ev basinçli su kullanmak bile. Karter pompa bodrum en düsük bölümünde yüklenir ve bodrum katinda sel baslamadan önce Bodrum girmis herhangi bir su pompalayacak. Yeralti Bodrum yolunda yapar gibi, karter çukur veya karter havzasi içine yönlendirilir. Karter pompalari normalde karter çukur ile birlikte çalisir. Karter çukur sadece bir delik su içine toplamak için izin veren bir ev, bodrum katinda genellikle, zemine kazdik. Bu karter sepet bir yüksek mukavemetli plastik ve insaat kaba sihhi tesisat asamasinda tesisatçi tarafindan yüklenir.

Bir karter pompa, genel olarak, toplanan sivi disari pompalamak için kullanilan pompalar tarzi bir dizi kapsayan bir kategoridir. Bu siniflandirma sintine ve balast pompalari, santrifüj pompalar, konsol pompalari, atiksu pompasi pompalari, dalgiç karter pompa ve yardimci pompalar, digerleri arasinda içerir. Onlar dakika (GPM) yani sira motorlu kapasitesi ile galon derecelendirilir. Ayrica pil yedekleme sürekli çalismasini saglamak için yüklemis olabilirsiniz.

Bir karter pompa olagan ömrü karter tanki doldurur ne siklikta dogrudan baglidir, herhangi bir enkaz sepeti ve hatta yüklenen pompa kalitesi dogru ilerlerken ise özelliklerini su tablasinin derinligi,. Karter pompa kesinlikle hafife almak ve para dogru yagmur veya elektrik kesintisi herhangi bir sikayeti olmadan bodrum üzerinde yatirim yapilmistir bilmek bir sey degil.