neden stor perdeler seçin

Biz, pratik insanlar olarak, tüm panjur pencere yerine perde yüklemek için daha tercih edilir oldugunu bilmelidir. Dogru, perdeler bir oda daha fazla güzellik katmak, ama lekeli kumas temizleme güçlük hayal edebiliyorum. Stor perdeler ile, sadece daha az temizlik bekleyemezsiniz, ayni zamanda sag evin konforu yararlari hissediyorum.

Çok fazla zaman rüzgar esiyor hareket etme egilimi olarak Perdeler can sikici bakmak egilimi var. Bir sadece günes isigi miktarini kontrol edilemez bir kilitleme mekanizmasi ile yükleme seçenegi, ama ayni zamanda gürültü miktari olabilir gibi tonlari, diger taraftan, yerinde kalir. Bu sicak iklim hissi ve rahatsiz edici komsularinin sesleri azaltmak için bir yol arayanlar için mükemmel bir seçimdir. Ayrica, perde onlari sikici görünmesi pencerede alani çok, almak. Tonlari, diger taraftan, bakimini yapmak ve pencerelerde yerlestirmek daha kolaydir. Bunu yaparken gibi bir hissediyor zaman vesilesiyle bagli olarak, bir gölge düsürebilir veya yükseltebilirsiniz. Bu düsürücü ve yükselterek tonlari kullanilan malzemeye bagli olarak günes isigi miktarini azaltabilir. Bu o engellemek istiyor günes isigi miktarina bagli olarak dogru sentetik malzeme seçmek için sahibi için bir zorunluluktur. Panjur kullanmanin en ilginç yönü bu kadar basit görünüyor ki henüz ayni zamanda sik ve yararli olabilir.

Eger odada kör bu tür yükleme düsünüyorsun Yani, oda veya evin tema tamamlamak için kullanmaniz gereken ne renk düsünüyorum. Bu seçim o kadar da zor olmamali, ama karar kendi estetik degeri dayanmalidir. Sonra, ayni zamanda yerine plastik ya da metal bambu yapilmis perdeler kullanmak gözle tarafindan çevre dostu olabilir unutmayin. Bak, bu malzeme ilk olarak artik yaygin olarak evinize bir çevre hissi saglamak için kullanilan tanitildi bu yana popülaritesi artmaktadir. Bambu, nispeten düsük karbon ayak izi vardir kesinlikle ne olursa olsun iklim alanlarinda büyüyecek, ve ayni zamanda gübre herhangi bir özel tür kullanmadan büyümek olabilir çim türüdür. Evinizde yüklemeniz gerekir panjur türünü seçerken Yani bunu göz önünde bulundurun.

Zaten güvenligi de stor perdeler kullanmak açisindan ilk gelmelidir bilinmektedir. Dogru kullanilmadigi takdirde tonlari mekanizmasini kontrol etmek için kullanilan kordon insanlar bogmaya unutmayin. Neyse ki, kurulacak yeni güvenlik cihazlari içerir baska bir atilim olmustur. Hatta güneslikler yüksekligini ayarlamak için kabloyu çekerek fiziksel görevi azaltmak için bir anahtar ile kablosu yerine tercih edebilirsiniz.

Yani, orada o var. Her zaman panjur dogru türde seçimi ortaminizin olmasi da kendi güvenligi için gereklidir ve unutmayin.