neff indüksiyon ocak yorum

Indüksiyon pisirme yemek bir çok temiz ve oldukça zeki bir yöntemdir ve birçok kisi için o kadar isitir ne kadar hizli ve ne kadar kullanisli onlar temiz olan geleneksel gaz ocaklar için tercih.

Burada indüksiyon ocak arkasindaki teknolojidir: indüksiyon ocaklar de sadece seramik pisirme bölgeleri altinda konumlandirilmis bir indüksiyon bobini, olarak bilinen güçlü bir elektro miknatis var. Bu Kullanmak istediginiz bölge açarak bir elektrik devresi tamamladiktan sonra üzerine bir Demirli metaller dipli tava yerlestirerek çalisir. Isi sonra tavaya esit transfer ve içinde ne oldugunu.

Hem akilli teknolojisi, birçok kisi de bir indüksiyon ocak bir görünüm tercih. Neff indüksiyon ocak seramik, hangi onlar minimal, modern mutfak gerçekten iyi uyum böylece, sik parlak ve pürüzsüz oldugu anlamina gelir. Mutfak her zaman düzgün görünüyor bu nedenle indüksiyon ocak yigilmayi ücretsiz ve derli toplu.

Güvenlik Eger ev ve Neff indüksiyon ocaklar kendi tasarim dikkate almak çocuk var, özellikle, her zaman mutfakta bir konudur. Çünkü tasarlanmis yol, indüksiyon ocak neredeyse aptal geçirmez çözüm saglar. Bazi, ama hepsi degil, Neff indüksiyon ocak ve manyetik merkezi kontrol dügmesi yerinde oldugunda bu özel modeller sadece çalisacagi anlamina gelir var ‘Noktasi ve Döndür’ kontrolü,. Bu kontroller yanlislikla açik olsa bile, ocak sadece mutfakta kazalari önlemek için daha kolay bu yüzden bir tencerede bölgelerinden biri yerlestirilir ise rezistansi çalismaya baslar anlamina gelir. Point & Büküm modelleri artik geçici olarak paslanmaz çelik versiyon yanlis yerlestirmek gibi bir geri kullanmak için siyah plastik bir kontrol kadrani ile birlikte gelir.

Yine de bu ilk kez, özellikle de hiç bir oldu bir indüksiyon ocak ile giden tüm kolay degildir. Karsilasabileceginiz bir sorun, bir Neff indüksiyon ocak veya herhangi bir indüksiyon ocak kullanmak için gereken tava oldugunu. Bir indüksiyon ocak SADECE Demirli metaller tencere ile çalisacaktir. Zaten Demirli metaller tencere olabilir, ama size bir indüksiyon ocak bunlari kullanmaya baslamadan önce kontrol almak gerekir.

Eger Demirli metaller tava yoksa onlar bulmak kolay oldugu için daha sonra çok fazla endiselenmeyin. Neff Neff indüksiyon ocaklar ile kullanmak için dört parça Demirli metaller Tencere Seti yapmak ancak hemen hemen her mutfak üreticisi onlari alabilirsiniz

Serisi üç serisi alti seçimler için Neff araliginda mevcut indüksiyon ocak on bir modeli vardir ve ocak alani adamak için biraz ekstra alan olan mutfaklar için ekstra genis indüksiyon ocak bir seçenek yoktur.

Serisi üç Neff indüksiyon ocak en temel seçenek ve standart boyutlu seçenegi 60cm de içinde ölçer ve dört seramik indüksiyon ocak bölgesi vardir. Bu özel modele dahil özelliklerden bazilari elektronik dokunmatik kontrol, çocuk emniyet kilidi ve güvenlik kesip tesisi bulunmaktadir.