öfke yönetimi ile ilgili yararli yazi

Bazen öfke giderek kötülesen sorunu çözmek için yetersizlik üzerinde hayal kirikligi bir sonucu olabilir. Onlara kizgin olsun Çogu zaman, sorunlari çözemez. Öfke kaynagi hayal kirikligi ise, sinir bozucu oldugunu ögrenmek ve onunla basa.

Öfke onun temelinde hakli degilse ya da kontrol degilse bir deli seyler yapmak isteyebilirsiniz bir duygudur. Tecavüzcüler ve seri katiller aslinda onlara ne yapmak zorlayan köklü öfke oldugu bilinmektedir. Ve içlerinde öfke onlara istedikleri gerekçe verir. O sadece da toplumsal sorunlara neden olur çünkü çocugunuzun öfke sorunlari ile büyüyor istemiyorum. Yani, öfke yönetimi sorunlariniz gibi görünüyor çocugunuza yardimci olmak için geleni.

Bazen çatisma dehsete olabilir çünkü iddiali olma konusunda kararsiz hissedebilirsiniz. Hayatta çatisma kaçinilmazdir ve sizinle yasamak zorunda oldugu bir gerçektir. Öfke yerine iddiali bir sakin olmaktan kaynaklaniyor ise, kalk ve kendinizi savunmak!

Eger öfke öfkeli kilan odaklanarak tetikler tanimlamak için yardimci olabilir. Eger kizgin buldugumda, denemek ve size düsündüklerini tam olarak ne oldugunu anlamaya. Eger kizgin kilan anlamaya mümkün oldugunda, kolayca öfke kontrol edebilirsiniz.

Eger bir ebeveyn öfke çocugunuzun disari disipline için ölümcül bir hata olacagini biliyorum. Eger senin bir çocuk ne son derece öfkeli iseniz kendine hakim olsun yoksa, o çocuk vurmak ya da benlik saygisi ona siyirma sonucu olabilir. Eger etkisi düzeltme önce sakin kadar çocuk disiplini etkili ve mesaj çocugun kayip degil emin olmak için, her zaman bekleyin.

Öfke yönetimi Gevseme teknikleri son derece etkili oldugu kanitlanmistir. Tai chi ve yoga vücut dinlenmek için kullanilan iki yaygin dövüs sanatlari teknikleri. Sik sik yoga veya tai chi ya uygulama, sans, bu kadar ya da kizgin çalisti almak için bir çok alacaktir. Birçok yoga veya tai chi insanlar her zaman kendi devletlerinin mükemmel kontrol, çünkü onlar hemen hemen hiç kizgin olsun diyorum. Inanilmaz, degil mi?

Öfke genellikle faktörlerin çesitliligi nedeniyle uyandirdi normal bir insan duygusudur. Kisisel alani isgal ediliyor ya da iyi bir isim bulasmis olan varsa kizgin alabilirsiniz. Ancak, kanalize ve düzgün ifade degildir öfke fiziksel ve duygusal hem oranlarda zarar neden olabilir. Yani, bir kendi öfke patlamalari bir tutmak için öfke yönetimi yollarini aramak için önemlidir.

Öfke yönetimi siniflari düsük maliyetli oldugunu. Onlarin degil çünkü öfke yönetimi programlari ceplerini bosaltmak endiselenmenize gerek yok. Öfke yönetimi siniflari genellikle geleneksel tedavi daha etkilidir.