online mobilya satin alma – basarili bir satin alma için içeriden ipuçlari

Ince mobilya online satin alma dikkate alindiginda? Bes yil önce belki biraz da korkutucu geliyordu olabilir, ama bugün internette mobilya satin almak için ana ve süreç oluyor bu sadece daha iyi ve daha kolay olmaya devam ediyor. Online alisveris deneyimi basarili olmasi için bu üç önemli ipuçlarina bir göz atin:

• Kalite, Stil ve Fiyat Karsilastirma – bu mobilya kalite, stil ve fiyat söz konusu oldugunda Alisverise seçimler yepyeni bir dünya açilir. Eger mobilya ayni tam parça kolayca satti nerede ve kaç kabzimal siz ve mobilya üreticisi arasinda standi bagli olarak% 100 fiyat kadar degisebilir biliyor muydunuz? Internet arastirma ve karsilastirma kalite, stil ve fiyat ve her biri digerleri nasil etkiledigini ögrenmek için bir yer saglar. Bir tugla ve harç magaza adresinden mobilya satin almak niyetinde bile, dogru kalite, stil ve ihtiyaçlariniza ve bütçe için fiyat aliyoruz saglamak için gerekli online arastirma yapmak istediginizden emin olun.

• Özellestirme düsünün – Eger yemek odasi içine sigdirmak için, zemin modeli biraz daha dar veya daha kisa olmak için yemek masasi ihtiyaciniz var mi? Onlar siparis kendi mobilya insa, yerine depo, özellikle eger, büyük bir kutu magazalar genellikle özellestirme sunmuyoruz ancak bazi online mobilya magazalari yok. Eger Boston, Manhattan ya da baska bir sehirde bir sehirli konut iseniz size mobilya bir dairenin küçük alanlarda uymasi için özellestirilmis olmasi gibi olabilir. Neden olmasin? Özel hazirlanmis bir mobilya size ev dedigimiz lüks, mükemmel dengeli, fonksiyonel mesken elde etmek için çalisiyoruz dünyadaki tüm fark yaratiyor. Iyi haber su ki özel mobilya sadece alana sigacak kadar büyüklükte veya asagi olmasi gerekir mevcut bir tasarim kapali çalisiyoruz, özellikle katalog mobilya daha bir daha pahali olmak zorunda degildir.

Kursun Zamanda • Faktör – Satin Alma mobilya çevrimiçi genellikle isçiligi ve / veya nakliye için ek teslim süresi faktoring anlamina gelir. Tipik bir kursun zaman özel hazirlanmis bir mobilya için bir yere 8-16 hafta civarindadir. En müsteriler nesiller için aileleri olacak el yapimi özel mobilya için beklemeye deger oldugunu bildirmek sanki aldirmak.

Bir sey daha – birçok online mobilya magazalari yol kenarina düsmüs ve kalan bu hayatta kalmak için müsteri hizmetleri odaklanmak zorunda kalmislardir. Internet hatalar veya yildiz müsteri hizmetleri daha az yer yoktur mobilya kalite degerlendirmeleri için böyle erisilebilir bir forum saglar. Bu müsteriler ve mobilya sektörü için büyük bir seydir. Bu online ve tugla ve hem harç magazalar için çitayi yükseltiyor.