Oturma odasi için mobilya seçmek için nasil.

sandalye ve yastiklari

Eger oturma odasi farkli tarzi var, bu nedenle her beden için de geçerlidir kesin çözüm gibi. Sen, bu nedenle, oturma odasi dekorasyon ve stil en yani sira kullanim fonksiyonu için maç için sandalye ve yastiklari tasarim seçmek zorundasiniz.

Eger oda içinde yürümek istiyorum durumda muhtemelen oda bakmak karmakarisik degil, rahat olun odanin alani boyutundan daha büyük boyutta, sahip mobilya seçerseniz. Mobilya boyutu çok küçük ise Öte yandan, bu odadan çok fazla yer var yapacaktir. Odaya uygun oldugunu mobilya boyutunu bilmek için nasil çok basit bir yolu yoktur. Eger mobilya satin aliyor, kenarindan kenarina mobilya boyutunu ölçmek, sonra oda plani ölçegine karsilik boyutu f mobilya yeniden hesaplamak. Sonra nasil ve nerede odaya koymak için tahmin edebilirsiniz mobilya boyuta sahip olacaktir. Bu sekilde yapmanin diger yarari sizi tatmin kadar kadar çok zaman olarak oda mobilya düzeni taklit ve düzenlemek olabilir.
Ancak, odada bir yastik koymak istiyorsaniz, örnegin, çok diz ve bacak germe için az yer yedek unutmaz mobilya kullanim fonksiyonu da önemli oldugunu lütfen unutmayin.

Bu 2 kisi oturup konusmak ve 3 kisilik kanepe için hem de daha uygun daha az yer tutar çünkü 2-koltuk kanepe 2 sandalye kullanmaktan daha uygun olacaktir kullanma için kullanmak disinda görüsmeler oturma için uygun niyetinde olmadigini Geçici uyku veya dinlenme.

Eger oturma odasinda yeterli sandalye veya yastik degil saglamak ve daha fazla ziyaretçi oldugunu Bazi durumlarda, gerektiginde ek sandalye ekleyebilir ve mevcut olanlarla ayni tasarim veya ayni renk olan ek sandalye seçmelisiniz. Ayrica uygun tutmak ve de yer kazanmak için yardimci olacak kolayca almak için bu ek sandalye seçmek gerekebilir.

Kanepenin yüksekligi, gerçekten bireysel tercihlerine baglidir, ancak size en rahat hissettirmek için yeterince yüksek koltuk satin almalisiniz. mümkünse, aileniz içinde emin olmak için oturmak için bir firsat her üye vermelidir herkesin ihtiyaçlarina minder / sandalye paketi.

tablo

Ilk olarak, ihtiyaçlariniza uyacak sekilde tablonun sag türünü seçmek için kullanim ana islevi göz önünde bulundurmaniz gerekir. Bir yemek bu tablo ariyorsaniz Örnegin, bu 28 inç (ya da 724 ile ilgili bir milimetre) hakkinda yükseklikte olmalidir ve sandalye yüksekligi masa yüksekligi karsilik olmalidir.

Küçük ebatli tablo, genel olarak sandalye veya genel olarak koymak gida / aperatifler ve içecek için kullanilan yastiklari, yaninda koymak için tek küçük kullanin. Yani bir küllük yatiyordu için kullanmak için gidiyoruz islevi hakkinda göz önünde bulundurmaniz gerekir, bir lamba vb yatiyordu