özlem çekici floorings_ tarafindan restoran ya da otelin görünümünü degistirmek

Karli, dayanikli, ekonomik, ve son olarak korumak için en kolay – Otel döseme tüm bu özellikleri içermelidir. Bir otelde her zaman yüksek hacimli trafik alanlari günlük vurma ama bunu ilk kez asagi atildi gün oldugu gibi döseme hala iyi bakmak ayi görmek ister. Bugün tüm seçimlerinizi yerine getirmek ve otel döseme için seçenekler çok çesitli saglamak kadar gelismis teknolojileri var.

Restoran döseme durumunda Düsünmeye ilk ve en önemli sey temizlik ve sanitasyon oldugunu. Bu misafirperverligi hakkinda ilk izlenim veriyor. Daha sonra gün boyunca tüm acele ve dökülmelere tasiyan bu kaplama geliyor. Son olarak restoran döseme agir bakim temiz ve ihtiyaç olmamalidir çok kolay sekilde olmalidir.

Yukaridaki siki sartlara ile birlikte, ayrica otel ve restoran döseme için seçim için çesitli seçenekler var.

ahsap

Birçok farkli ve yeni seçenekler günlük olarak pazara gelmeye devam, ama en iyi oldugu ortaya çikti bir sey var – ahsap. En güzel bir yer zemin yaparken dayanikli ve güvenilir oldugunu. Ayrica, klasik, zamansiz ve zarif görünüyor. Bu otel simdi-bir-gün çok popüler hale geldi.

beton

Beton ayni zamanda bir otel ortamda kullanilir. Pres beton rustik tasarim ekler kiremit veya tas, tam görünümünü taklit. Beton restoran sahipleri için en ucuz kaplama malzemeleri biridir. Ayrica, temizlenmesi kolaydir ve lekeli almaz. Bu tür hakkinda en önemli seylerden biri uzun ömürlü olmasidir.

vinil

Bunlar Hiç otel döseme için hayal olurdu tat verebilir birçok renk ve stil, sac veya kiremit tesisler mevcuttur. Onlar, temiz çok dayanikli ve uzun ömürlü leke çok kolaydir. Ayrica, çok uygun fiyatlarla ahsap, mermer, kayrak, kaya veya tugla görünüm verebilirsiniz.

hali

Kurulumu çok daha az zaman alir ama daha sik baska bir alternatif daha yedek gerektirir. Sagladigi lüks ve sicaklik bu bir popüler bir seçimdir. Hali degisik sekilde bitirilmis ile birçok çesidi gelir. Bu nedenle, onun kalitesine bagli olarak çok pahali 00:59 çok ekonomik bulabilirsiniz. CC IL Eger otel ve restoran döseme için kaliteli hali malzeme seçmek için sinirsiz seçenekler vermek için dünyanin önde gelen üreticilerinden birini temsil etmektedir.

seramik karo

Seramik en yaygin olarak kullanilan restoran döseme malzemeleri biridir. Üstlerindeki yogun trafik tolere ederken Seramik karo sandalye ve tablolardan siyriklar tasiyabilir. Fayans tamamen dogal kil ve kum yapilmis gibi, çok çevre dostudur. Bu stilleri büyük bir çesitlilik de mevcuttur ve