pencere kaplamalari ile Uzayin siklik ekleyin

Pencere kaplamalari ve pencere tedaviler bir odaya siklik eklemek için harika bir yoldur. Bu havalandirma, görünüm için izin ve iç gölgeleme açikliklar, çünkü mimarlar bir binada pencere düsünce bir sürü vermek. Bir odanin dogru yerde bir pencere oda anlam ve konfor bir sürü ekleyebilirsiniz ve dogru pencere tedavi çok daha fazla odanin havasini artirabilir.

Iç mimarlar pencere için dogru pencere tedavi bulmaya çalisan çok fazla zaman harcamak. Günes isigi miktarina bagli olarak pencere agir panjur tercih edebilir ya da günes isigi ile oynamak ve perde ya da güneslikler yazdirma vurgular pencere kaplamalari seçebilirsiniz içeri.

Bugün moda pencere panjur kullanmaktir. Bu dikey veya yatay panjuru olabilir. Perde tasarimlar çesitli gelir. Sekli ve boyutu tek tek pencere uyacak sekilde özellestirilebilir. Bu pencere kaplamalari vinil ve plastikten yapilir. Ancak, ilk olarak kullanilan zaman bunlar ahsap yapilmistir. Ahsap kalin seritler odalarin dis kapilarini içine insa edilmistir. Kaburgalar rüzgar ve isik almasi için zemin yatay olarak yükseltilmis olabilir ya da tüm isigi engellemek için birbirleriyle örtüsen için indirdi olabilir.

Modern perde yapmak için kullanilan vinil ve plastik seritler uygun söz degil çok daha hafif ve tasinabilir. Panjur ve pencere tedavi ürünleri ana üreticilerinden bazilari Hunter Douglas ve Vista vardir. Onlar panjur her ortam uygun ve bireysel ihtiyaçlarini karsilamak için yapmak. Bazi tedarikçiler birini seçebilirsiniz kumas yüzlerce ve tasarimlari içeren bir albüm sunuyor. Bunlar daha sonra herkes evde veya ofiste kendi pencereler için özellestirilmis olabilir mükemmel bir pencere tedaviler içine hazirlanmis bulunmaktadir.

Tonlari ve pencere kaplamalari birçok tasarim, malzeme ve renk gelir. Bambu tonlari ve çok sik ve uygun maliyetli olan panjur vardir. Çok dar ve ince bambu seritler bazi kumas ile dört tarafi kapli tabakalar halinde dokunur. Bu tasarimlar onlara boyali ya da içine dokunmus olabilir. Kolayca sadece bir perde gibi bir pencere yüklenir. Bu bambu perde diger pencere kaplamalari gibi tarafa çekti edilemez. Bununla birlikte, bir dize çekerek ve gerektiginde pencerenin en üstünde sabit tarafindan rulo olabilir.

Panjur digerinin üzerinde sabitlenen ahsap veya vinil daha genis seritler üzerinden yapilir. Sadece yatay panjuru sadece daha genis gibidir. Kepenkler birçok sekil ve tasarimlar gelebilir. Sizin iç mimar sizin için uygun olacaktir pencere kapsayan bir tür olarak size yol göstermek için daha iyi bir konumda olacaktir. Veya, Hunter Douglas veya Levlor önde gelen tedarikçilerinden için yürüyüs ve alani için mevcut çesitli kalite pencere tedaviler bir göz olabilir.