pencereler ve stor perdeler neden oldugu kazalari önlenmesi

Evlerinin pencere yakininda oynamak çocuk kazalar endise verici bir artis var. Bogulma ya da bas sarsinti özellikle kendi evin sözde konforunda, kaçinilmasi gereken bazi seyler var. Eger küçük oglu ya da güneslikler bagli dize bir parça üzerinde bogulma en sevdiginiz evde beslenen hayvan bulmak istemem, ya da birisi yanlislikla bir pencere camina basini isabet var. Bu oluyor gelen böyle seyler önlemek için bazi adimlar bilmek bir zorunluluktur nedeni budur.

Windows kaynaklanan kafa yaralanmalari önlemek için, size pencere kapali kalmak anlamina bile açmadan devam ediyor, özellikle pencere durur kullanarak düsünebilirsiniz. Bu aygiti kullanma böylece evde insanlar için emniyet ve güvenlik saglayarak, sizin pencere kilitli kalmak yardimci olacaktir. Bu windows çogu zaman kapali tutmak için gayet olumlu, yalnizca, ancak bu kullanmaniz gerekir. Eger bu istemiyorsaniz Ama, o zaman pencerenin kazalari önlemek için amaciyla sallanan durdurmak için saglar baska bir güvenlik cihazi satin almak en iyisidir.

Eger ev pencere gölgeler ya da yerine perde stor perdeler içinde varsa, o zaman bu aygitlarin da ailenizin güvenligini için bir tehdit oldugunu hatirlamak önemlidir oldugunu. Bazi stor perdeler onlarin çubuklar sarkitmak uzun kablolari sahip olma egilimindedir. Bu, kimsenin boyun hemen ölüm veya bogma nedeniyle ciddi kazalar neden, karisik alabilir anlamina gelir. Bebek bir dizi zaten bu kablolari ile kurban düsmüs, bu nedenle oluyor böyle seyleri önlemek için bir seyler yapmak gerekir. 2001 itibariyle, pencere panjur için kablolari artik daha güvenli ve daha güvenilir. Bir yükseltme kiti magazalarda satin alinabilir olabilir. Bu kit strangülasyonu durdurmak için gerekli önemli araçlari içerir. Püsküller ve kord tapalar ayni zamanda 2001 yilindan önce satin olan bu pencere tonlari için satin aldi ve kullanilabilir. Ancak, yine de panjur ilgili ailenizin güvenligi üzerinde paranoyak hissediyorsaniz, o zaman simdi bayi arayip kapsayan daha ideal bir pencere gölgeler degistirilme zamani gelmistir.

Satin alabileceginiz baska bir güvenlik aygiti vardir. Pencere Koruyuculari simdi ev güvenligi açisindan en iyi sonuçlari verir bir öge olarak piyasada satilan edilmektedir. Pencere korumalari nelerdir? Bunlar bir bir pencere üzerinden egilir zaman düsme sürekli kirik yaralar önlemeye yardimci barlar. Ya yatay veya dikey olarak pencerenin önünde yüklenir. Bu pencere korumalari biri satin alirken, bu acil bir durum meydana durumda çubuklari tam olarak yangin ya da sel gibi, hemen açilabilir, böylece bir serbest birakma mekanizmasi ile biri için bakmak için en iyisidir.

Çok emin hissetmiyorum ve zaten ev içinde güvenli oldugunu kendinizi anlatmaya baslamayin. Her zaman hatta en küçük ve ev nesnelerin basit ailenizin refahina bir tehdit olusturabilir oldugunu hatirlamak gerekir, bu yüzden uyanik olmak ve bir rahatsiz edilmeden yasam tarzi emin olmak için windows kontrol edin.