pencerelerden su lekeleri çikarmadan

Eger windows bir profesyonel ziyaretler arasinda temiz tutmak, bunu yapmak için bilgiye sahip sürece zor olabilir. Pencere profesyonel olarak temizlenmeli ve onlari güçlendirmek ve hava onlari dayanikli hale kimyasallar ile tedavi sonra bile, pencere hala oldukça kolay bir layperson tarafindan temizlenir zaman su noktalar birikir. Birçok kisi genellikle su lekelerini çikarmak için Windex veya cam temizleyici baska marka kullanmak da bu kimyasallarin her zaman etkili yapmayin ve pencerelerde çizgiler birakabilirsiniz; temizlemek için onlari daha da zor ve sinir bozucu hale. Bireyler asagidaki ipuçlarini takip ederek onlarin pencere su noktalar serbest tutabilirsiniz.

Uzun su lekeleri pencereleri kaldirmak haline daha zor oturup. Kisa bir süre sonra fark edilir olarak pencerelerden bunlari kaldirmak için önemli nedeni budur. Er ya da geç onlar zaman herhangi bir miktar için yalniz olsaydi çok daha az çaba ve kimyasallar ile daha kolay kapali gelecegiz daha olasi hale getirir daha çikardiktan. Bu egilimi gerek su noktalar oldugundan emin olmak için düzenli olarak pencereleri kontrol etmek önemlidir.

Su lekeleri için en basit ve en etkili ev çikar beyaz sirke oldugunu. Bireyler, yumusak bir bezle beyaz sirke az miktarda uygulayin su lekeleri olan bir pencere silin, ve bu noktalar nispeten hizli bir sekilde yok izleyebilirsiniz. Bu yöntem ev sahibi arasinda bir favori degil basit ve etkili ama en çok ev sahibi bir yerde kendi evinde sirke çünkü çünkü.

Su lekeleri çikarmak için bir baska seçenek, ilk ispirto küçük bir miktarda kullanmak ve daha sonra kisa bir süre sonra Windex etmektir. Windex her zaman biraz sürtünme alkol kullanarak, ancak isi kendisi yapmaz ilk olarak genellikle isinizi görecektir. Alkol lekeleri kirilir ve cam temizler gibi Windex onlari kaldirir ise gevsetin. Alkol ve Windex sürtünme ayni zamanda daha sonra yavasça su lekeleri içeren bir pencere üzerinde sürülebilir bir kagit havlu ile uygulanabilir.

Birçok profesyonel cam temizleyiciler diger yöntemler çalismiyor zaman mikrofiber bezler kullanmayi deneyin ev sahibi tavsiye ederiz. Bu yerel marketler yani sira ev gereçleri satan magazalarda bulunan ve su noktalar ile Windows üzerinde oldukça güzel çalisma olabilir. Bu bezler kilan büyük bir temizlik seçenek, genellikle ise yaramaktadir tek basina bez gibi herhangi bir sabun veya kimyasal madde gerektirmeyen bir gerçektir.

Söz konusu tüm seçenekleri pencerelerden su lekelerini çikarmak olsa da, ev sahibi öncelikle pencere kimyasal dedi bu ya da herhangi bir kombinasyonu tasima kapasitesine sahip olup olmadigini belirlemek için bir profesyonel pencere temizleyicisi basvurmalisiniz. Tüm pencereleri ayni yapilir ve bazi kimyasallar cam sadece zarar verebilir ancak koruyucu bir önceki profesyonel cam temizligi sirasinda koydu.