Phoenix sakinleri oldukça pembe temizlik hizmetleri ile zaman ve paradan tasarruf

Geçmiste bir lüks olabilir ragmen, bir Phoenix ev temizlik sirketi ise bu gün bir düpedüz zorunluluktur. Ve bunu yapmak için çok az zaman – – tam zamanli evden uzakta, ya da bir aile yetistirme ev e çalismak olsun, çok yapmak çok sey sizin için tek basina istediginiz ve ihtiyaciniz olan temiz olarak ev tutmak için olabilir. Phoenix temizlik itibaren, Mesa ev temizligi için, tüm Vadisi üzerinde konut temizlik, Phoenix metro alaninda boyunca sakinleri profesyonel Phoenix ev temizlik hizmetleri dönüyor.

Ne yazik ki, pek çok temizlik hizmetleri göze çogumuz için çok pahali, bu yüzden cesareti olsun ve yapilamaz varsayalim. Biz her zaman kisa düsen ve daha yapamayacagi bir pisman, hepsi kendimizi yapmaya devam. Ancak, çalismasi için bir yol bulduk Phoenix sakinlerinin en az bir grup var – onlar Pretty in Pink Temizlik Hizmetleri olarak bulduk.

Onun zaman tasarrufu, kaliteli hizmet için sadece ikinci Pretty hemen hemen herkes gelemez fiyatlari Pembe bagliligi içinde oldugunu.

Birçok temizlik firmalari Pretty Pink burada bir hizmet ile nikel ve-dime, ve orada bir tane, sizin için bir paket anlasma ortaya çikar. Her seyi içeren bir fiyat var. En iyisi, temizlik paketi asagidakilerden herhangi birini veya tümünü içerebilir, benzersiz ihtiyaçlarina özel:

• Toz lambalari, mobilya, ahsap, raflar, çerçeveler, ivir knacks, pencere esikleri, çikintilar ve tavan vantilatörü
Koltuk minderleri altinda da dahil olmak üzere • Vakumlama hali ve mobilya,
• seramik zemin Süpürme ve anlamak
• ahsap zeminler Temizleme ve cilalama
• mutfak tezgahlari, lavabo, hazir yemek malzemesi, mikrodalga firin, beyaz esya, dolaplar, masa, sandalye, bar tabureleri ve zemin temizleme
• banyo sayaçlari, aynalar, tuvalet, küvet, dus ve zemin temizleme
• pencere, duvar, çati pencereleri ve aynalar Yikama
• Ve çok daha fazlasi

Sadece yapilacaklar en bu listeye bakarak yeterince korkutucu oldugunu. Aslinda düzenli olarak yapiyor yorucu bir çabadir. Temizlik firmalari Pretty ekipleri Pembe çalismada gibi yüzden degil – her seyi bir kisi için sadece mümkün degil.

Ayrica, uygun fiyatlarla Pretty yilinda Pink para kazandirir bu sadece bir yoldur.

Her sevk için, müsterilerin bir sonraki temiz dogru 50 $ veya 25 $ nakit olsun. Ve nasil evlerine Pretty ücretsiz bir hali ile Pembe ödülleri olarak, düzenli olarak temizlenmelidir olan müsteriler için her yil temiz!

Eger uygun, yetkili Phoenix ev temizligi, Mesa ev temizligi, ya da zaman ve paradan tasarruf edebilirsiniz baska bir konut temizlik hizmetleri ariyorsaniz, bugün ücretsiz temizlik tahmin için Pembe Temizlik Hizmetleri Oldukça basvurun. (Ve onlar da ticari temizlik teklif!)