portatif klimalar iyi bir deger

Bunlari alabilir, çünkü sik sik konut durumlarda degistirebilir veya ofis alanlari is bulmak Eger klima gerektiginde, o zaman müthis sicak yaz aylarinda bilmek mutlu olacak, tasinabilir klimalar en iyi degeri saglayacak gerektiginde sizinle.

Kalici hava sartlarina oldukça hantal olma egilimindedirler. Yani sira, onlar degerli pencere alan bir çok yer almak ve büyük açik görünümünü yoketmek. Kendi adindan da anlasilacagi gibi, gün sizin daire ve yeni bir bas terk gelince, kalici canavar sizinle bir yere gitmiyor.

Bunun yerine, tasinabilir klima kolayca istediginiz herhangi bir oda veya yere kendi coaster ayaklari üzerinde hareket ettirilebilir. Bu tasinabilir klima üniteleri bulabilirsiniz 200 metre kare kadar küçük 500 metre kare kadar büyük için güzel serin oda.

Birçok portatif klimalar, kalici olanlar aksine, ayni zamanda tüm önemli hava sogutma ek olarak bir çok özellik sunuyor. Birçok teklif isitma yetenekleri ve de havanin nemini olabilir. Bazilari da asagi sicakligi tutmak ve hava dolasan elektrik ekipmanin bakim için çok önemlidir oldugu bilgisayar ekipmanlari ile veya sunucu odasinda kullanildiginda gerçek bir nimet olabilir iki yönlü salinim fan, ile birlikte gelir. Bu uzaktan kumanda veya manuel kontrol seçiminiz olabilir. Manuel bilgisayar ve sunucu odasinda uygulamalar için tavsiye edilir. Elektrik kesintisi zamanlarda, tasinabilir hava kosullari en güç döner zaman kendilerini geri dönecek. Güvenlik açisindan, portatif klimalar da kaçak akim algilama ve kesinti fisler kullanmak için gereklidir.

Birçok portatif klimalar diger bir maliyet-etkin yönü ünite açikken onlar odada nem geri dönüsüm oldugunu, ve sogutma bobinleri sogutmak için su kullanin. Bu birim daha verimli çalismasini saglar ve böylece size para kazandirir.

Nereye giderseniz gidin yaninizda çünkü portatif klimalar degerlidir. Bunlar çok iyi bir ev yatak odasi, daire, sinif ya da ofis ortaminda, bulunanlar gibi kapali durumlarda, çalismak. Buna ek olarak, onlar da kapali açik hava odasi alanlarda büyük islev. Simdi garaj, atölye veya açik hava odasi nihayet kapali olanlar olabildigince ayni rahat bir sicaklik ayarlari olabilir. Uzak bir kabin gibi bile yerlerde tasinabilir klima sogutma çabalari yararlanabilir. Onlar yetersiz havalandirma ile alanlarda hava dolasimini artirmak için yardimci çünkü, tasinabilir klima takmak daha kolay nefes. Bu sadece size tasinabilir klima gelen keyfini baska büyük degerdir.