renk eklemek – asili tencere ve yetistiricilerinin

Renkli bir dokunus özellikle bitki yasami için kullanilmaz alanlarda, güçlü bir etkisi olabilir. Daha rahat ve samimi hissetmek daha hos kompleksleri ve apartmanlar ve devremülkler olabilir. Hatta sehrin erime gürültü, kirlilik ve gürültü yapabilirsiniz. Birkaç stratejik olarak yerlestirilmis yetistiricilerinin ve çok yillik ve yillik renk ile tasan sepetleri ile sikici beton veranda ve mahkemeler, araba yollari ve yürüyüs yollari, havuzlari ve spa kentsel vaha çevirin. Sizin sinirlar yalnizca tasarimcinin hayal gücü ve bütçe vardir.

Bu açiktir, veranda tencere ve asili sepetler birçok avantaj sunar, ancak bu yüksek tarzi tasarimlar tasarlanmis ve yatirim maksimize etmek için dikkatli bir sekilde muhafaza edilmelidir. Asilama rastgele renk kreasyonlar ve bakim hafife taahhütler kaçabilir güvenlik unsurlaridir ayrinti için özen ve dikkat eger.

Canli renk akilda kalici. Ince yetistiricilerinin ile noktali, bu gözle dayanilmaz oldugunu. Sarkici avlu ya da güzel saksi çiçekleri ile basit bir arama girisi dönüsümü zaman renklerin dogru kombinasyonu ile dolar için gürültü bir sürü alabilirsiniz.

Sepet ve konteyner anlik haz, bu eklentiler daha çekici. Çok planlama veya tasarim yapmayiz güzel sonuçlar için renk odaklanin. Bir bahçe topragi gürültü ve kaos olmadan, sinirli bir alanda ve sinirli bir bütçe ile hizli bir sekilde büyük bir etki yapabilir. Birçok seçenek, düsük, orta ve pahali üst seviye seçimleri mevcuttur vardir.

Mayis ayinda tencere ve asili sepetleri yüklemek için nispeten kolay olsa da, onlarin devam eden bakim dikkat etmek önemlidir. Bitkiler isi dalgalari dayali hizla degistigi gibi, sulama özellikle dikkatli olun, kuraklik, yagmur ve don. Bitkiler asagi giderken, hizla olur. 90 derece dönemlerinde, Mayis ayinda bitki bir gün daha az kaybolur. Konteynerler yerin yatak daha hizli nem kaybetmek ve daha sik döllenmis olmalidir.

Ideal haftada üç kez – – boyutu için, deadheading ve sulama düzenli olarak bitki ziyaret etmeniz gerekebilir? Deadheading veya periyodik kesme devam çiçeklenme saglar ve düzenli bitkiler için arama devam ediyor.

Sizin çevrenin kurulum ve saksi bitkileri gübreleme bireysel profesyonellerin ihtiyaçlarina bagli olarak iyi bir çok amaçli sivi gübre ile, her üç haftada açik havada? Düzenli bakim gündemde degilse yavas salinimli gübre kullandiginizdan emin olun.

Teras sulama bahçeleri her gün ve bazi ihtiyaç su günde iki kez ihtiyaç olabilir. Sulama veya damlama tarafindan daha fazla güvence için, kullanimi. Bu sulama sistemleri doldurarak ve onlar emin olmak için izleme sulama kadar basit. Çabalari renk ve hayat dolu bir kentsel ev ile ödüyoruz.