sahte tugla iç ve dis mekan için bir rustik görüntü canlandiriyor

Terim kaplama, farkli bir yapi ve görünüs saglamak için ve ayni zamanda karsi karsiya olarak adlandirilir bir duvar yüzeyi üzerinde kullanilan bir madde anlamina gelir. Kaplama tugla tugla ince bir tabaka olusur ve standart tugla daha kullanmak daha ucuz, ama yine de ayni görünüm saglar. Bu malzeme maliyeti olmadan tugla tüm faydalari vardir.
Terim bakan bir duvar yüzeyine bir baska malzeme alinmasi uygulamasi tanimlamak için kullanilir. Bu ince tugla montaj malzemeleri iç ve dis duvarlara uygulanan ve boyali olan bir standart düz duvar daha dokulu yüzey ve görünüm saglar olabilir. Tugla bakan kullanilan yaygin bir malzemedir, ancak, ayni zamanda odun popülerdir.
Kaplama bulunabilir sert birçok farkli tipi vardir. Tipik olarak egzotik agaçlar ortalama ev sahibi için bir engelleyici maliyeti var, ama bu ayni ormanda çok daha uygun fiyatlarla kaplama mevcuttur. Ayrica kaplama yüzeyler arasinda popüler siva ve tas vardir. Bu malzemeler kullanilarak bir bosluk transforme edilebilir.
Kaplama iyi bir görünüm ve dayaniklilik bu konut olanlar için oldugu gibi sadece ticari alanlar için nitelikli yapmak. Malzemesinin düzgün sekilde uygulanirsa Aslinda, gerçek bir sey ve kaplama arasindaki farki anlatmak mümkün olabilir. Bu, mese ve çam gibi agaçlar ile özellikle dogrudur.
Kaplama tugla genellikle rustik bir görüntü olusturmak için kullanilan, ama ayni zamanda da çagdas ya da klasik dekorlar için oldukça rahat oldugunu. Bu malzemenin, nokta olacak sekilde bunlarla sinirli degildir. Dogru vurgular ve diger malzemeler kullanarak istediginiz herhangi bir ayar olusturabilirsiniz.
Kaplama uygulamak aslinda oldukça basit ve hizlidir. Islemine baslamadan önce, duvara nemli bir bezle uygulamak ve duvar temiz ve darbelere serbest oldugundan emin olmak için gereklidir. Duvar yüzeyi üzerinde diken varsa, bunlar zimparalanmis olmalidir. Duvar yüzeyi temiz ve enkaz serbest sonra, harç uygulanabilir. Harç duvarina yapisir ve döseme uygulayarak benzer bir sekilde duvara kaplama ayrilmamak için kullanilir. Kaplama harcin üzerine yerlestirilir ve kurumaya birakilir. Kurutarak olsa da, genel olarak tugla yerinde kalir ve esit olarak tüm duvar etrafinda yerlestirilen emin olmak için kullanilan bir plastik kalip vardir.
Bu malzeme ile iyi görünüyor bir dekorasyon aksan bir sömine. Sömine etrafinda kaplama ayarlama duvara kosarak baca görüntü saglar. Bu yaklasim ayni zamanda bir odun soba örtmek için iyi çalisir. Bazi siva ile uygulanir tugla dogru türde eski bir fabrika duvarinin görüntü saglamak ve bir ‘adam magara’ veya yeni olusturulan sarap mahzeni özellikle iyi görünüyor olabilir.