sakiz kaldirma – hali sakiz iyi sekilde nasil

Sakiz kaldirma yapmak oldukça kolaydir, ancak hali sakiz iyi sekilde nasil bilmek isteyenler sorularini çok sayida hala var. Bazi insanlar bile bu yüzden aslinda hayal kirikligi içinde hali yerine, onlar zorluk çikarmadan var çirkin sakiz blob görünce moralsiz olsun.

Bu hemen hemen hiç yapmak zorunda olacak. Iste cevabi.

Durum olabilir ne bagli olarak, asagidaki maddeler kullanilabilir olmasi gerekir:

biraz buz

Bir plastik fermuarli çanta

Zor alir zaman sakiz üzerinde sterlin ya da yenmek için kullanabileceginiz bir çekiç veya benzeri bir alet

Bir spatula veya raspa

Konserve sogutucu veya sivi basinçli hava genellikle bilgisayar klavyeleri tozunu için kullanilir.

Bulasik Deterjani

Narenciye çözücü veya narenciye jel

Elektrikli süpürge veya hali vapur

Simdi burada takip edilecek adimlari sunlardir:

Ilk olarak, dondurma ile sakiz sert ve kirilgan almaya çalisin. Bir fermuarli çanta içinde biraz buz koyun. Çanta kapatin, sakiz üzerine yerlestirin ve 10 ila 15 dakika orada birakin. Gerekirse, sakiz kirilgan kadar, tekrar edin. Üzerinde yendi ve küçük parçalar halinde kirmak için çekiç veya diger agir nesne kullanin. Spatula veya raspa ile parçalari kaziyin ve hali kaldirmak için elektrik süpürgesi veya hali gemi kullanin.

Ayrica basinçli hava veya konserve sogutucu kullanarak sakiz dondurmak için deneyebilirsiniz. Yakin sakiz, ve Allah’a fiskirtma gaz, can bas asagi tutun. Zor alir, yukaridaki prosedürü takip edin.

Bu tüm sakiz kurtulmak degilse, herhangi bir temizlik malzemeleri satan bir magazadan alabilirsiniz çözücü veya jel tabanli bir narenciye, kullanmayi deneyin. Sakiz dediler çözücü sprey ya da jel ile örtün ve 10-15 dakika bekletin. Bu, ayristirmak kendi yapiskanlik kaybetmek ve hali liflerinin onu kazimak böylece zor almak neden olur.

Sakiz kaldirildiktan sonra bazen bir leke hali üzerinde birakilir. Sakiz sentetik lateks yapilmis, ancak genellikle özelliklerini degistirmek için tatlandiricilar, yumusaticilar, tatlandiricilar ve renklendiriciler gibi çesitli katki maddeleri vardir olmasidir. Bu lekeler genellikle de kaldirmak kolaydir.

Galon basina yarim ons hakkinda – Ilk bulasik yikama sivi bir çözelti deneyin. Lekeli bölgeye bu çözüm uygulayin ve yaklasik 10 dakika tepki birakin. Tüm renk gitmis kadar temiz beyaz bir havlu ile kurulayin. Blot – sadece leke çevresinde yayilmaya neden olabilir, ovmak degil.

Bu, tüm leke kaldirmaz durumunda, çözücü narenciye veya jel kullanilarak ayni prosedür deneyin.

Son olarak, vakum ve damat bu kuru hali.

Temizlik kimyasallari kullanirken her zaman eldiven giymek emin olun.

Ayrica, çok sert hali kazimak yok ya da lifleri zarar verebilir.

Iyi eglenceler!