scensty danismanlari

Ürün ve farkli tatlar yüzlerce yani sira oda spreyleri seçin ve hatta tema paketi ile onu isiticilar yapmak için iddiali isiticilar genis bir yelpazede yer aliyor.

is firsatlari

Is firsatlari, Scentsy sürekli büyüyen ve firsat ABD ve Kanada’da kullanilabilir. Eger yönetim yüksek rütbe tesvik olarak bir dogrudan satis sirketi olarak, danismanlar, perakende kar ve ekip olusturma ve en fazla% 9% 2 komisyon 20% alabilirsiniz.

Satilik Aylik gereksinimleri

Tüm dogrudan satis is firsatlari oldugu gibi, genellikle aktif bir danisman olarak kalir, ya da takimin çabalari bir komisyon onay almak için bir gerekliliktir. Bazi sirketler satis gereksinimleri vardir, ancak ekibinden alabilirsiniz önce her zaman en az orada yok.

Sizin durum tespiti ve bir sey size gelmiyor ise, kurumsal ofis dogrudan temas. Online kolayligi ile, is için ya da posta gelmesi bir brosür beklentisiyle yasayan firsatlari katilimi olmadan, bir dügmeye basarak bilgilere erisebilirsiniz.

Ilk giderleri

DVD egitim, wickless mum tasarimlari, katalog, brosür ve ilk 90 gün ücretsiz firma çogaltma sitesi: 99 $ için, size Scentsy baslamak için ihtiyaciniz olan her seyi almak. Bu yilda $ 120 veya sonra aylik 10 $ maliyeti.

Para satis mum yapabilirsiniz?

Herhangi bir is oldugu gibi, basari size bagli. Bunu bilerek, bu sizin basarinizi kontrol ettigini, güçlendiricidir. En büyük hata çok dogrudan satici bu ürün “paylasim”, yerine is piyasasina ögrenmek için ne. Ürünler kendilerini satmak, ve, ve döviz ve satis arasinda büyük bir fark var yok.

Internet dayanan yeni ekonomi, basarili olmak için, anlayisli pazarlama olmak ögrenmek, ayni zamanda dogrudan satis Internet pazarlama için bu yeni ekonomi anliyorum. Hala onlarin arkadaslari ve aile için satabilirsiniz, ancak, sicak pazar yaklasimi bir ölçüde çalisir.

Sonunda size sicak pazar liste doyurabilecek olacak. , Neden biliyor sadece insanlar aramayi potansiyel umutlari için çevrimiçi ne gibi firsatlar siniri? Eger büyük bir dogrudan satis ya da baska bir is basarili olmak istiyorsaniz, size sicak pazar listesine ötesine gitmek gerekir.

Için çevrimiçi çogu insan – baslatmak için is almak ya da arastirma mallar için Googling sosyal medya – size yol aramak için büyük bir potansiyel internet kullanimi nasil biliyor musun? Eger potansiyel müsterileri çekmek için nasil biliyorsaniz dünyada lider online.

Eger Scentsy ile takip etmek olacak daha fazla sansi – daha fazla yol aramak için internet kullanimi nasil anlamak.