seramik ile evin her kösesinde vermek

Bir ailenin ev üreticisi en iyi sekilde onlarin hayal yeri dekore seviyor. Döseme bir sik bir görünüm veren ev vermek için ve kültür güzelligi beslemek için en iyi tekniktir. Malzeme çesitliligi, Seramik, traverten fayans, mermer fayans, granit fayans ve sadece fayans kumtasi, mozaik tas, kaldirim taslari, kuvarsit taslar vb Bu girisleri zemin vermek için kullanilabilir, duvarlar, banyo gibi iyi hazirlanmis taslar gibi kullanilabilir mutfak ve evinde baska yerlerde. Insanlar sadece evin duvarlar ve zemin konsantre zamanlar gitti, simdi onlar da sirasiyla banyo karolari ve mutfak fayans kullanarak kendi banyo ve mutfak süsleyin. Karolarin kategorisinde bulunan tüm çesitliligi arasinda, bu en yaygin nedeniyle dogal görünümlü dis doku kullanilir. Görünüm Seramik karo güzel dayaniklidir, herhangi bir kapali veya açik kiremit uygulamaya karakter, çesitli ve dayanilmaz bir görünüm sunuyor dayanikli dogal tas çini kayma. Bu çok çekici bir malzemedir ve düzeni, rustik geleneksel ve çagdas tasarimlar sunuyor. Seramik toprak tonu, dogal kökenli yansitan mükemmel bir uyum saglar.

Birçok konut ve ticari iç ve dis döseme ile döseme, çok yönlülügü ve estetik degerler için bir hediyedir. Bu yaygin backsplashes, sömine ve banyo karolari, dus fayans, dis veranda ve havuz çevresi vermek için kullanilir. Seramik bu nedenle büyük elektrik motorlari için elektrik donatimi ve röle kontrolleri olusturmak için kullanilir, elektrik için iyi bir yalitkan olan. Tüm malzeme arasinda Seramik karo daha fazla renk ve dokular sunuyor. Hint Sonbahar, Afrika Altin, Kaliforniya Altin ve devetüyü gibi Renkler iyi renk satiyoruz. Çok renkli Seramik sicak kirmizi ve mor tonlari benzersiz bir seçenek yapmak. Çünkü yüzey ayrimlar, islenebilirlik, dayaniklilik, kolay kurulum, renk degisimi ve kaymaz yetenegi Seramik onlar kayma dirençli ve daha iyi kosullarda saglamak gibi banyoda fayans için tercih edilen malzeme birçok infrastructures.These için döseme amaç için mükemmel bir seçimdir diger fayans daha.

Seramik karo, dogal termal ve kumlanmis, eskitme, farkli yüzey dokusu gibi cilali, tonlu (yari parlak) mevcuttur. Bir ham olarak, Seramik bir yapraklanmali, homojen metamorfik kayadir. Kil ve volkanik kül düsük dereceli metamorfizmasindan olusturulmustur. Bir kaya gibi seramik gri renkte mevcut degil, ayni zamanda diger renkler görünür oldugunu. Kuzey Galler Seramik karanlik soluk ve mor, yesil ve mavi renk bulunur. Seramik Amerika’da bol ve Avrupa’da orta bir miktari bulunur.