ses raflari kurma

Ses raflari sadece sunlardir: kullanim veya depolama ya sirasinda ses donanimi tutmak için tasarlanmistir raflar. Çok farkli stilleri geliyor, raflari iyi organize tutarken ses donanimlari kolay erisim saglar.

dengelemek

Üst raf ve daha hafif ögelerin altina dogru agir disli montaj ederek raf Dengesi. Bu, bu oturma olabilir her yerde raf dengeli tutmaya yardimci o tasinan var gibi düsmesini tutmak ve daha kolay tasimak ve kaldirmak için yapacaktir.

raf sogutma

Elektronik ses ve müzik ekipmanlari disli ömrünü tüm bu asiri isinmasini saglamaktir kisaltmak için emin isi biraz, üretebilir. Disli bir parça gerçekten isinirsa – örnegin herhangi bir amplifikatör tür, ya da tüpleri ile bir sey, – hava akisi saglamak için rafa üstünde en az bir bosluk birakin. , Isiya üreticilerin birbirine etkileyen degildir bu yüzden yukari dogru isi akisi unutmayin, bu nedenle rafa disli düzenlemek. Bazi durumlarda Orta Atlantik Ürünler gibi bir rafa monte fan QFP-1 seyler serin tutmak için gerekli olabilir.

Tasinabilir raflar

Size ses sistemi tasima ve konser gelen raf montaji ve koruma sorunlari gelip zaman. Disli korumanin önemi göz ardi edilemez. Ancak, seyahat ve yüz muhtemeldir tehlike türlerini için koruma ölçeklendirilebilir.
Eger kahvesi için evden küçük bir sistem tasiyorsaniz haftada bir kez, daha sonra yumusak raflari yeterli olabilir. Zor durumlarda sik tehlikeleri yükleme ve bosaltma karsi disli korumak için tasarlanmis ise yumusak raflar, toz ve küçük siyriklar gelen kompakt, hafif koruma saglar: diken, diger disli ve çizikler yani sira toz ve kir ile çarpismalar. Bazi zor durumlarda sok baglar içerir ve bazi havayolu seyahat için ATA-puan bulunmaktadir.

En önemli sey bir süre için sürmelidir mobilya herhangi bir parçasi gibi gibi, bir ses raf seçerken dikkat etmektir. Maliyet istediginiz bir raf üzerinde yüksek görünüyorsa, buna deger emin olun. Bunlar ses ekleyebilirsiniz iyilestirme çaba deger.