siding yüklenici 3 malzeme seçenekleri

Evinizin dis degistirmek istiyorsaniz bir cephe yüklenici yardimci olmaktan mutluluk olacaktir. Kullandiginiz malzemenin ne tür olursa olsun, dis fonksiyonu yani sira evinizin genel görünümünü hem de ekler. Eger bu yapmak istediginiz ne oldugunu biliyorum Simdi, bu kullanmak istediginiz malzeme ne tür karar vermek önemlidir. Her faydalari o kadar zaman ayirin ve sahip oldugunuz profesyonel herhangi bir soru sormak vardir. Bu büyük bir karar ve uzun yillar boyunca yasamak gerekir biridir.

ahsap

Eger çok yönlü bir stil istiyorsaniz ahsap hakkinda siding yüklenici sormak. Eger maç için malzeme rengini seçebilir ve farkli çesitli sekillerde eklenebilir. Örnegin, üst üste adet kesik seçenegini seçebilirsiniz, her biri en üstünde ince ve evden disari hareket ederken kalin olur. Bu yatay koydu veya dikey olarak kapsayacak sekilde alan miktari ve dis etkileyen diger faktörlere bagli olarak olabilir.

Kurulum genellikle oldukça basit ama ev sahibi olarak, size malzeme mükemmel durumda kalmasini saglamak için bazi bakim ele gerekir. Bazi durumlarda, bir yerel siding yüklenici ek bir ücret karsiliginda bakim ele almak mümkün olacak. Ahsap böcekler için tedavi oldugundan emin olun, özellikle evinizin dis gelecek yillar için mükemmel görünmesini saglamak için termitler.

plastik veya vinil

Eger maliyet veya bakim olmadan ahsap görünümünü istiyorsaniz, plastik seçebilirler. Orada daha renk seçenekleri mevcuttur ve istediginiz görünümü elde etmek için malzeme düzeni ve boyutunu özellestirebilirsiniz. Olumsuz, plastik ve vinil ahsap gibi yalitim ayni düzeyde saglamaz. Eger bu toplam maliyeti katacak ancak daha fazla yalitim gerekiyorsa yükleme islemi için köpük gibi bir sey eklemek alabilirsiniz.

Bazi insanlar kendi üzerinde plastik veya vinil malzemelerin görünümünü sevmiyorum. Bütün bir mahalle renk sadece küçük farkliliklar ile hepsi ayni malzeme yapilirsa, bu alanda sikici görünmesini saglayabilirsiniz. Hepsi çok benzer bu evler genellikle “çerez kesici” evleri olarak adlandirilir. Daha estetik bir görünüm bu hos seçim için seçenek vardir güncellenir da, genellikle daha pahali ve olabilir bir daha deneyimli siding yüklenici gerektirir.

maden

Bir daha ticari bina üzerinde çalismak için bir dis cephe kaplamasi müteahhit ariyorsaniz, dis metal kullanimi hakkinda isteyin. Alüminyum çelikten, müteahhitler dayanikli bir kaplama saglamak için bir yol olarak metal kullanarak degerini görmek. Tam bir metal kaplama fikri satilan degilseniz, bu vinil kaplama daha çekici bir görünüm için ilave olmasi mümkündür.