sik ve zarif buz kristali hus dallari

Bize bir sürü belirli bir odaya sik bir vurgu ve karakter eklemek isterim. Çiçek aranjmanlari ve diger süslemeleri sik zarif bir ortam olusturabilirsiniz. Eger ev dekorasyonu için farkli bir tasarim eklemek için seçim için birçok seçenek bulabilirsiniz.

Dekorasyon bir oda, olay ve hatta bir mekan derinlik ve karakter kazandirmak için çok önemlidir. Özel Amaçlar çok sik dekorlar gerektirir. Gerçekten özellikle kis etkinliklerine de dekorasyon için yaraticilik enjekte nasil fikirleri eski defterleri gerekir.

Kis ve sonbahar boyunca, Tatil için etkinlikler ve toplantilar bir yeri vardir. Bu size etkinlikleri ve özel günler için olurdu süslemeleri tanimlamak çok önemlidir. Eger tasarim plani için dahil ne bilmek istiyorsaniz, siz de dekorasyon için sik aksan eklemek için asagidaki ipuçlari düsünebilirsiniz:

Ipucu # 1: çiçek düzenlemeleri modasi asla. Kis ve sonbahar olaylar sirasinda, belki de çiçek sizin demet farkli bir büküm ve dokunus ekleyebilirsiniz. Olursa olsun yilin hangi mevsimi, yaratici düzenlenmis çiçekleri zarif bir grup her zaman bir odaya güzel bir dokunus ekleyebilirsiniz. Çiçek aranjmanlari çesitli çalilar ve dallari ile yapilabilir. O kis harikalar efekti eklemek için çiçek düzenlemeleri için buz kristali hus agaci dallari kullanabilirsiniz.

2. Ipucu: kis ve sonbahar düzenlenen etkinlikler için, bir tasarimci çelenk ile baslayabilirsiniz. Yilin bu festival ay hatirlatmak renkleri düsünün. Eger sonbahar için bir dügün planliyorsaniz, portakal, kirmizi tonlarinda renk ve hatta kahverengi yani sira altin dikkate almak gerekir. Bu festival renkleri sonbahar yapraklari size hatirlatacaktir. Hatta merkezi tablolara çesitli agaçlarin korunmus yapraklari ekleyebilirsiniz. Sonbahar dügün de hediyelik esya olarak mumlar farkli formlari kokular ve tasarimlar olabilir.

Ipucu # 3: Kis aileleri ve arkadaslari ile kar keyfini yilin en iyi zamanlardan biri. Bir kis olay da sik ve zarif bir dekorasyon olmalidir. Dahil edilecek tasarim fikirleri bir yeri vardir, belki de beyaz, mavi ve gümüs tonlarinda dekorlar olusturmak. Üzerinde yaldiz bir sürü eklemek ve kristaller de kullanmak en iyisidir. Buz kristali hus dallari bir demet bir masada bir merkez parça olarak bir vazo yerlestirilebilir. Sizin misafirler kesinlikle soguk iklime ragmen bu hus dallarinin zerafet takdir edecek!

Bu buz kristali hus dallari ile yanlis asla. Eger süslemeleri sinirli bütçeye sahip ragmen, hus agaci dallari ile tasarim içine cazibe ve isilti eklemek için gelemez. Mutlaka sonsuz tasarim oyun bir kis ya da sonbahar olay için dahil etmeyi planliyor gerekir. Sadece süslemeleri için çarpici ve sik vurgu eklemek için bu kristal hus dallarinin birkaç demet satin.